Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX ONE vagy PS4?

XBOX ONE vagy PS4?

Figyelt kérdés
azt hiszem ezt én kérdezem legelsőnek!!! XD

2013. máj. 22. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 A kérdező kommentje:
főleg az eddig kiadott információk alapján válaszoljatok!!!!!
2013. máj. 22. 20:10
 2/70 Sterling450 ***** válasza:
100%
Hát én mindenféleképpen a PS4-et fogom választani (pc fan vagyok) azért mivel annak nincs 0-24 órás kamerája és még ki is lehet kapcsolni. (Komolyan, az XBOX ONE-t nem lehet kikapcsolni)Mellesleg sokkal szebb is (azok a részek amiket már volt szerencsém látni (a valódit!!!), és több exclusive cím is lesz/van rá mint XBOX ONE-ra. De mindenki maga döntse el.
2013. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
83%

Jelen állás szerint nagyon könnyű a döntés: PS4.

Csak a kőkemény Xbox fanboyok választanák a One-t. Jelen generációban azért nehezebb volt eldönteni, hogy melyik a jobb konzol, de eddig a next gen nagyon egyöntetűnek tűnik.

2013. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
De azért majd E3-on eldől, hogy a PS4 lesz az abszolút legjobb, vagy MS is fel tud készülni 20 nap alatt.
2013. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
78%
Én vagyok az egyetlen itt aki marad a saját konzoljánál és nem váltja le? (nekem ps3 van xD)
2013. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
86%

#5 én majd jövő hónapban veszek PS3-t xD

egyébként a válasz PS4

2013. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim válasza:
29%

Nekem eddig mindig PC-m volt és az is marad még néhány hónapig... azonban ha most is vennék konzolt akkor PS3-mat vennék Kinecttel. Végig néztem az egész "Reveal-t" és miután lement az utolsó CoD-os videó azt mondtam, hogy "ez mi a fene volt?" és egyből a PS4-nek adtam a győzelmet.


Annyira jó lenne ha ők is kiadnának valami fasza mozgásérzékelős kütyüt (felőlem lehet a move továbbfejlesztett változata is).


Én így fogok cselekedni, és talán akkor normális konzolt tudok venni:

- E3-as csillogtatások megtekintése, elolvasása

- megjelenés előtti hivatalos összes információ elolvasása

- megjelenés után 1 hónappal megnézek jó pár youtube-os videót ahol hibákat jelez a gép, meg egy csomó tesztet elolvasok

- remélhetőleg a karifa alatt pedig ott fog lenni életem első konzolkütyüje :)


Szép napot! :)

2013. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
63%

És kedves kérdező te leszel az utolsó is aki kérdezi mert egyértelműen ps4. Amúgy oszt most ray vagy hogy te vagy az első??? :DDDD Amúgy nekem nem tetszik az MS használt játékokhoz való állása...

Amúgy #7: Te hülye vagy? PS3-hoz hogy a jó istenben veszel kinectet????

2013. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:

#8 nyilván Move-ra gondolt

egyébként amit eddig hallottam az Xbox One használt játékos dologról, hát nem indít valami jól az MS

2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
79%

Azt hiszem ezt még baromira nem lehet eldönteni. Mind a két konzol bemutatója siralmas volt. Annyi volt a különbség hogy az XBOX-ot megmutatták hogy milyen lesz és kész. Ez majd akkor lesz egyértelműen eldönthető amikor piacra fogják dobni.


A másik pedig az hogy általában az emberek exkluzív játékok alapján döntenek hogy milyen konzol legyen. Tehát egy Halo-s, Gears of Wars-os, Forza-s az életben nem fog venni PS-t, míg egy Metal Gear Solid-os, Grand Tourismo-s, Go of War-os sem fog venni Xbox-ot. (nekem pont az a bajom hogy a Metal Gear Solid és a Halo is nagy kedvenceim)

2013. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!