Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Fel raktam a gépre a Fifa07-et és feltelepítettem meg minden és amikor el akarom indítani akkor azt írja hogy nincs a gépen DirectX 9. 0 és hogy töltsem le! Hiába töltöm le akkor se megy! Mi a baja?

Keress kérdéseket hasonló témákban: FIFA 07, futball, DirectX 9.0, játék, teljes verzió

2013. máj. 26. 18:07  Privát üzenet  

A válaszok
Fel is telepítetted?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. máj. 26. 18:30 Privát üzenet
És milyen videó kártyád van?

# 2/5Időpont 2013. máj. 26. 18:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A cd-ről kell az " auto run"nal nem? Azzal csinálom de nem megy .

Videó kártya : Nvidia GeForce 7600 GS

# 3/5Időpont 2013. máj. 26. 21:03 Privát üzenet
A DirectX 9. 0 is mert nem elég letölteni és a Fifa eredeti mert a videó kártya jó hozzá

# 4/5Időpont 2013. máj. 27. 16:48 Privát üzenet
a jateknak egyszeruen anyi a baja hogy daemontoolsal kene felrakni es akor mar cd se kel hoza nem is kel krackelt verziot letolteni es a direct x et is feltelepiti magatol es a gepeden mar alabol kene legyen direkt x 9.0 es nem kene kerje a jatekban

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. aug. 26. 13:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Feltelepítettem a Windows Xp-t, és nincs hang rajta! Letöltöttem a DirectX-t is, de még mindig nincs hang. A DirectSound nem működik egyáltalán. Hol tudnám letölteni az illesztőprogramot?
Feltelepítettem egy játékot, és elakarom indítani, de ezt írja ki: Cannot initialise graphics. DirectX 10 or 11 Support required. Mi lehet a gond?
Feltelepítettem a Die Hard Trilogy nevű játékot, de akár hányszor próbálom elindítani mindig ez írja ki : Directx #8 error. Mit kéne csináljak?
A need for speed the run-t most kaptam karácsonyra. Feltelepítettem és egy hibát ír ki. miért van ez?
Nem működik a DirectX? Feltelepítettem nem egyszer, és nem viszi? Mi lehet a baj?
Feltelepítettem a gépemre a Family Guy Back To The Multiverse-t DirectX-el meg mindennel együtt, el is indul de a menüben meg a játékban nincs kép és minden fehér. Mi lehet a baj?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!