Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tud javasolni valaki, hogy...

Tud javasolni valaki, hogy hogyan fejlesszem a legénységet a WOT-ban heavy tankok esetén? Sajnos nem találtam olyan oktató videót amely tanácsot adhatna, milyen képességet fejlesszek.

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz tankokra én így szoktam:

1. képesség

parancsnok: mentor - hosszú távon megéri, ha nem szeretéd akkor javítás

mindenki más: javítás

amint elérik a 100%-ot megvárom amíg olyan szintre növekszik a 2. képesség, hogy kreditért úgy el tudjam dobni a képességeket, hogy az első megmaradjon 100%-on és akkor mindenkinek kiválasztom az elit alakulatot

2. képesség:

ugyan az mint előbb de itt már nem cserélem mindenkinek, vagy egyáltalán nem is szoktam, csak a parancsnoknak szoktam berakni a 6. érzéket. Ha mégis cserélem akkor még a töltősnek szoktam kicserélni biztonságos elhelyezésre (azt hiszem így fordították magyarra), ha több töltő van elég az egyiknek cserélni.

Én így szoktam csinálni, de mire ilyen sokat fogsz játszani a játékkal, hogy 3. képessége legyen a legénységnek, már magadtól is tudni fogod ezeket.

Ajánlom még, hogy youtube-on keress videókat a játékról, nézz meg néha 1-2-t, sokat lehet tanulni belőlük.

2013. jún. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm sokat segítettél :)
2013. jún. 30. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:

commandernek 6. elsőnek nyilván

leg op-bb skill

2013. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!