Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ennek a régi 3D-s...

Mi lehet ennek a régi 3D-s játéknak a neve? (Egyiptomos? )

Figyelt kérdés

Egy régi (nem tudom pontosan, kb 10-12 évesen játszhattam vele, most vagyok 19) játékot keresek, amit imádtam, de csak a Demo változata volt meg (ha jól emlékszek).


A lényeg:


Miután betöltött (betöltőcsík végén 1 kis CD volt asszem), az emberünkkel csúsztunk le egy alaguton (nem tudom, hogy piramis volt-e de nekem eléggé egyiptomos volt) , majd egy hatalmas terembe érkeztünk az egyik oszlopra. Az oszlopokon kellett ugrálni, de le is lehetett esni.

Mászkálni kellett a piramisba (vagy mibe) az úton, szép aranysárgára volt a homok megrajzolva.


Nem tudom, hogy egyiptomi volt-e, de a szörnyek, vis akik bántottak vagy meg lehetett őket ölni, azok ilyen egyiptomi fejdíszesek voltak ha jól tudom. Asszem ütni és rúgni is lehetett benne, puska nem volt benne.



Esetleg így tudná valaki ennek a játéknak a nevét? Nagyon kéne :)

Még1szer: nem biztos, hogy egyiptomos, de én olyanra emlékszek. És a korához mérten szép volt a grafikája, bár kicsit néhol szögletes.


Remélem valaki tudja a nevét !



2013. jún. 3. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kifejezetten WIN98-as volt, de akkor még ha jól emlékszem azunk volt...vagy 7-8 éves lehettem nem tudom.
2013. jún. 3. 11:27
 2/4 A kérdező kommentje:
(Azért mondom, hogy nem biztos hogy egyiptomos, mert nem találtam egyiptomos 3Ds efféle játékot...szóvel sztem nem az :S)
2013. jún. 3. 11:29
 3/4 A kérdező kommentje:
jah és FPS nézet volt, tehát nem hátulról láttuk a karaktert
2013. jún. 3. 11:44
 4/4 Neuhauser László ***** válasza:
Talán az "EXHUMED" ?
2013. jún. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!