Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Driveclub vs Forza 5! Melyik...

Driveclub vs Forza 5! Melyik a szebb/realisztikusabb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Driveclub
2013. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazi gameplay-t még egyikről sem nagyon láttunk, de Forza az kimondottan szimulátor, úgy tudom Driveclub meg nem annyira szimulátor, bár realisztikus, de mégis más.


E3-on lesz róla demó, szóval láthatod nagyjából a kész játékot, Forza-ról meg talán lesz gameplay, majd utána könnyebb lesz eldönteni.

2013. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a látottak után forza 5.. ut*lom a forzát , de az 5 ösre mégis befutok. van egy PS1 és Portrable konzolom a ps4 megdöbbentett és van egy nagy TV , így hát my big pack-ra keresek, és össszehasonlíttottam a kimondottan ps-re tervezett driveclubot és az xbox párti forza 5 öt. A Driveclub nál szebb grafikát nem láttam, ami a védőketrec/korláton belül van, azon kívül meg GTA SA.. És a vezetése a driveclubnak 10/2.. ha összekell így pontozásban hasonlítanom a kettőt.


Grafika: Drive club 1 - 0 Forza 5

Vezetés: Drive Club 1 - 1 Forza 5

Élmény[látottak]: Drive Club 1 - 2 Forza 5

Stílus: Drive Club - 3 Forza 5.


ennyi, a látottakból a driveclubot én nem merném 2013/14 nek nyilvánítani , csak a grafikája menti meg, meg az egyedi klubbos stílusa. Azon kívül én 10-11-be raknám.


Egyszerűen. Forza 5 :D remélem jön ps4-re.

2013. júl. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az utolsó elég sok hülyeséget írt. Forza 5 PS4-re? A Forza sorozat Xbox exkluzív.


A Forza szimulátor, a Driveclub "árkádosabb". A Forza a Gran Turismo-val viaskodik, nem a Driveclubbal...


Ha egy könnyedebb, szórakoztatóbb játékot szeretnél akkor Driveclub. De ha valódi szimulátorral játszanál akkor Forza.

2013. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!