Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreasban az...

A GTA San Andreasban az eggyik repülöteren talaltam nagy repülöket de nem lehet beszalni. Ilyenkor mit kell csinalni hogy repülhessek vele? Meg hallottam arrol is hogy repülo iskola. Na ezt az isklat hol lehet elvegezni? Bocs a helyes iras miatt.

Figyelt kérdés

#GTA #San Andresas
2013. jún. 17. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Haladj a fő történet szálban, és majd jön egy rész ahol repülővel kell megtanulnod repülni... és utána már beszállhatsz a reptéri repülőkbe.
2013. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Ha eljátszol a a 3. fejezet elejéig akkor mielőtt Las Venturasba kéne menned lesz egy repülőiskola, (biztos tudod hol, ott a sivatag közepén nem messze a katonaságtól, ahol van a repülő temető) de az csak akkor van, ha eljátszol odáig addig nincs. Ha ezt elvégzed (amit muszáj) akkor beengednek a repterekre, de ha olyan nagy repülőt találtál amibe nem lehet beszállni akkor bizony azt a lépcsőt valahogy oda kell tolnod a repülő ajtajához és maximum úgy más mód nincs a vezetésére...

Remélem segítettem!

2013. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!