Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok Aion szerveren...

Hogyan tudok Aion szerveren (nem az eredetin) játszani?

Figyelt kérdés

Hol tudom megszerezni az Aion 3.7-es client-sét?

Én nem az eredetivel akarok játszani ami már 4.0-ás hanem a GamezAion-nal ami még csak 3.7-es és még nem találtam sehol meg hogy hogyan tudnám megszerezni azt a bizonyos Client-et.

Ha nem lehet letölteni akkor jó úgy ha a 3.7-es GamezAion Launcher-t a 4.0-ra telepítem föl?

Úgy működne?

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. júl. 5. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

a pocsek tort szerok kozul talan a Gamez a legrosszabb valasztas

nem mukodne ha nagyobb verziot hasznalnal, megvarod mig a gamez is atalla 4.0-ra

esetleg nezd meg mas tort szerok honlapjait, de kb mind ugyanugy mukodnek, szoval kicsi az esely hogy kapsz 3.7 torrentet

2013. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak szerinted?

Töltsek le egy régebbit majd a tört szerónak az update-jét futtassam azon a régin?

2013. júl. 5. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hinnem hogy mukodne mivel a tort szero nem updateli a klienst, csak hasznalja a kompatibilis verziot

de inkabb menj eredetire, 100x megeri

2013. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

voltam ott, tegnap tettem föl a gépemre csak nagyon akad a sok player miatt meg amúgy is akad rajta épp ezért akarok egy olyan szerón játszani amin nem kell instázni mert azon akadok hanem egyedül is tudok fejlődni.

És amúgy csak hozzáteszem:

1,5 éve játszottam utoljára a GamezAion-on és nagyon tetszett.

Van ott egy 55-ös gladim és egy 54-es clericem.

2013. júl. 5. 20:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak akkor még 55 volt a max szint és lehet hogy megváltozott éppen ezért akarok újra fölmenni.
2013. júl. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!