Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hová lettek a játékgépek?

Hová lettek a játékgépek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint amik pl. a Westendben voltak, lövöldözős, autós, motoros, flipper, léghoki, stb.

2013. júl. 8. 13:13
 1/2 Lord Keri ***** válasza:

Valószínűleg nem igazán van már rá igény!

Használtan fillérekért hozzálehet jutni már egy régebbi konzolhoz. Sokan szerintem inkább otthon bandáznak a haverokkal, vagy a nagyon kockák meg neten játszanak egymás ellen online.


Régen amikor még nem volt ennyire mindennapos a számítógép meg a konzol a háztartásokba, sokan lógtak ilyen helyeken. Én is imádtam az ilyen játéktermi gépeket gyerekkoromban.


Valahogy ennek is eltűnik a létjogosultsága mint pl: a videotékáknak! Pedig egy 15 éve az is mekkora business volt, gyerekként az összes pénzem otthagytam az új filmekért :DDD

2013. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nincs rá igény,manapság mindenki megvesz mindent pár ezerért és otthon játszik vele,gondolom nem hozott elég pénzt nekik és túl sokba került a karbantartása ezért nem volt értelme
2013. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!