Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani nekem igazán...

Tudnátok mondani nekem igazán félelmetes horror COOP játékot?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 20:56
 1/9 Lord Keri ***** válasza:

Resident Evil 6


Az PC-n és Konzolon is játszható COOP módban!

2013. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, és rendesen beszaratós?
2013. júl. 19. 21:07
 3/9 Lord Keri ***** válasza:

Szerintem a rendesen beszaratósnak pont az a lényege, hogy egyedül ülsz a szobában sötétben. :D


Én sajnos nem tudok ilyet ajánlani. :(

2013. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
No igen, úgy már toltam a DOOM 3-mat, de nekem elég is volt belőle kb. másfél óra játék után. Haverokkal együtt akarok beszarni :D
2013. júl. 19. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Resident Evil már mindennek mondható csak horrornak nem

Mondjuk én fura mód bírom az új Resiket is és nem panaszkodok, hogy elrontották volna

Haverokkal meg nem fogtuk beszarni, co-opban pláne nem, legalábbis én nem paráztam haverral :D

2013. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*fogtok
2013. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na beszereztem a játékot, de ezzel hogy az istenbe kell COOPozni? :D

Semmi menüje nincs, belépek a játékba bemegy a beállítsokba onnan pedig egyből indul a játék.

2013. júl. 20. 16:15
 8/9 Lord Keri ***** válasza:

Ha a Resident Evil 6-ra gondolsz az úgy működik, hogy első indításra kb van egy 5 perces elősztori amit mindenképpen végig kell tolni. Nem tudom ez miért jó, de ha azt végigjátszod, utána már a rendes játék tolható osztott képernyőn. (Split Screen)

Amikor indítasz egy új játékot választasz chapter-t, valahol utána megkérdezi, hogy Single vagy Split.


Nem tudom min akarod játszani, ha pc-n akkor az egyik játékosnak kell egy controller is a másik játékos meg egér billentyűzettel tud játszani.

2013. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lan COOP-ra gondoltam, és már addig sikerült ejutnom, hogy van menüm.
2013. júl. 21. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!