Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi annak a régi sega (sárga...

Mi annak a régi sega (sárga kazettás ) játéknak a neve, amiben kicsi kungfu emberkével kellett menni? (részletek a kérdésen belül)

Figyelt kérdés

Szóval régen volt egy olyan sárga kazettás tv-re köthető nintendom. Amikor kaptam ezt a játékot, a címkén egy totál bullshit "játéknév" szerepelt. A lényege ennek a játéknak, hogy egy kungfu emberkével kellett menni (ilyesmivel: [link] Elő lehetett hívni egy varázskardot, ami a képernyőn vízszintesen beúszott és ha ügyes voltál, akkor rá lehetett ugrani, akkor megállt, és ott lehetett rajta pattogni 1-2 másodpercig, hogy nagyobbat ugorhass. Ami még talán megmaradt belőle, hogy a játék során az ellenségekből kiestek a score pontok, amolyan érme formájában, és minél többet ért, annál nagyobb volt, és a földön pattogtak.


Tudom, hogy elég kevés az infó, de tényleg csak ennyi maradt meg. Most meg szeretnék egyet nosztalgiázni és emulátorral pc-n is végigjátszani :).


Előre is köszönöm a válaszokat. Remélem valaki felismeri ezek alapján is.



sharag


2013. júl. 25. 14:45
 1/4 anonim válasza:
Ez amugy nekem is meg volt nagyon birtam (VIDEO JÁTÉK) de elfelejtettem a nevét bocs!
2013. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez nem a MÁRIÓ játék?
2013. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, úgy látom a feltöltött képet leszedték, szóval akkor szavakban: olyasmi, mint az utolsó léghajlítóban a kölyök, és most így nézve, még a nyílra is emlékszek. De egyszerűen sehol nem találom.
2013. júl. 29. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan ez a kazetta, az van ráírva, hogy "THREE EYES PRINCE" :D
2013. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!