Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Error:Could not...

Minecraft Error:Could not create the Java Virtual Machine. Hogyan tudnám működésre bírni? :S

Figyelt kérdés
Nos az alap tőrténet ugyanaz, hogy errort ad de a sima minecraft-ra már találtam próblémát viszont már eléggé unom és amiben még örömömet lelném az a moddolt minecraft lenne pl.:Hexxit,Tekkit,FTB,Aetheric Crusade,stb. Viszont hát a sima minecraft is csak egy különleges Launcherrel működik most és már mindent próbáltam----> újra raktam a Java-t, vírust írtottam, force updateltem, egyéb Java szerkesztések (persze videókból vagy utasításokra). Pedig 100% vagyok benne, hogy régen működött de egy darabja már nem Minecraft-oztam és amire visszajött a kedvem már nem ment. Sokan mondják, hogy a videókártyával a baj. Bevallom nem próbáltam ki mert nem is tudom. Az utasítások alapján ugyanúgy csináltam de amikor elindítom a frissítést azt írja ki, hogy nem talált frissítést (videókártya---> ATI Radeon HD 3850) DE nem vagyok benne biztos, hogy az is segíteni valami megoldás ami biztosan helyre állítja az egészet és nem olyan módokat kéne keresnem, mint például speciális Launcher,stb. Valaki segítene? Bocsi a hosszú írásért...

2013. aug. 27. 19:02
 1/1 k.marko1500 válasza:
wwwn.java.com töltsd le telepítsd ééés jó
2013. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!