Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a sims 3-at...

Letöltöttem a sims 3-at Daemont. Fel telepitettem és már minden jó volt de elakarttam indítani és kér egy regisztrációs kódot és már annyit próbáltam és nem fogadja el egyiket sem! Most mit csináljak? Valaki segitsen vagy irjon valamit még!

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
mit csinálj? menj be egy számtech boltba és vedd meg az eredetit
2009. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát igen ez az amit nem fogok megcsinálni és beka.phatod!

puszi

2009. nov. 1. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
kösz a felajánlást, de majd a homokos barátod bekapja neked te kis buzeráns
2009. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
crackelni is tudni kéne...ha már csóró vagy megvenni
2009. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még neki áll feljebb, amikor arra nem képes, hogy megvegyen egy játékot! Pfffff
2009. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek vannak meg a lehetőségei csak úgy lemenni a boltba és bármit megvenni ahogy a kedve tartja. Ha lenne erre lehetősége biztosan kihasználná, ahogy mindenki. De egyébként is kíváncsi lennék arra, hogy ti minden egyes zenétekért fizettek-?

A másiknak. A kérdésben gyönyörű nagy betűkkel le van írva, hogy telepítéskor. Ha te nekem telepítés előtt megcrackelsz egy játékot minden kedvencedet megveszem neked.


A kérdésre visszatérve: ügyelj arra, hogy offline legyél tehát ne legyen neted, ne menjen semmi más program még vírusirtó sem. Ennél többet nem tudok segíteni de remélem ez is hasznodra válik :)

2009. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!