Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW WoTLK-ben kezdő hunternek...

WoW WoTLK-ben kezdő hunternek milyen talent jó?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy huntit, ez az első ès nem igazán tudom, mire toljam... vagy hogy melyik talent mit erősit...

Ès mégegy kérdés: Dragonhawk-ot be lehet fogni petnek? :D



2013. okt. 28. 09:57
 1/1 anonim válasza:
3 talentje van ugye. A Beast Mastery, Markmanship, Survival. Mind a 3-al DPS lehetsz, de azért nem mind1 melyiket választod. A beast mastery-vel inkább olyan "PET"-es hunti lehetsz, aki a petekre támaszkodik. Ezzel sokféle állatot be tudsz fogni. A Markmanship hunter inkább lövöldözős karakter, távolról szeded le az ellenfeleid. Vágül a survival aki állati mérgeket, csapdákat, robbanóanyagokat használ az ellenfelei elpusztítására. Pontosan nem tudom megmondani melyiket válaszd, attól függ milyen beállítottságú játékos vagy, melyik talentfa a szimpatikusabb neked.
2013. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!