Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet tudni a buksza...

Hogyan lehet tudni a buksza sorsjegynél, lekaparás előtt, hogy melyik nyert? Van egy szám a sorsjegy alján, ami így néz ki: 66-013-07402-9-027.

Figyelt kérdés

#Buksza #sorsj3gy
2013. okt. 28. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Ha lekaparás előtt lehetne tudni, az csalás volna...
2013. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Állítólag lehet tudni alapból, hogy milyen kóddal mennyit nyersz. Van egy ismerősöm, aki mindig a 024-es a kód végűt veszi és mindig 6ezret nyer vele...hogyan lehetséges? Csak ha tudnám a kódok utolsó számjegye mennyi pénzt jelentene...
2013. okt. 28. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen véletlen. Az nem más, mint egy sorszám. Abból önmagából még nem derül ki semmi. A nyertes szelvények egyenletesen vannak elosztva. A sorszámban magában nincs kódolva, hogy nyert-e. Amikor a szelvény kódját a gép leolvassa, az is csak onnan tudja, hogy online kapcsolaton keresztül lekérdezi a Szerencsejáték Rt. adatbázisából, hogy az adott sorszámú szelvény nyert-e.
2013. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit szeretnék kérdezni hogy az imserősőd hol veszi a sorsjegyeket hogy mindig 24-es végződésű sorsjegyet húz? Egyébként van benne valami amit mondasz met én például a 66-013 kezdődő buksza kóddal szinte soha nem nyerek a 66-011-essel már nyertem illetve a 66-012-essel is. De lehet hogy ez csak véletlen. De én amikor veszek sosem tudom megézni hoigy milyen kód van ráírva, csak azért kérdeztem hogy az ismerősőd hol veszi ahol ki teszik neki és válogathat.?
2013. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pesten a westendben veszi, ha jól tudom.
2013. dec. 11. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van nincs kódolva a sorszámba hogy nyert-e vagy sem. viszont nem tudomhoggy kik csinálják a sorsjegyekeet gép vagy emberek de, tényleg elégfurcsán vannak elosztva a nyerő sorsjegyek. Egy csomó megegyező végű kóddal például 046-os 047-es 044-es 043-as stb stb még csak egy ezrest sem nyerek, viszont a 021-es már húztam kétszer ugyanazt a 021-est és nyertem vele mindig egy ezrest. Holnap kiprobálom én is ezt a 024-es végződésűt hátha nekem is 6 ezret hoz :D:D
2013. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért arra kíváncsi lennék, mekkora mintából vontok le messzemenő következtetéseket. Mert ha - #6-os - tízből tízszer ugyanúgy bejön a 021-es végződés, és mondjuk húszból egyszer se nyersz a 043-mal, még akkor sem lehet semmit kijelenteni, csak azt, hogy lehet, hogy valami tényleg sántít.

De egy meg két darabokból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.

2014. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó:: ÉN mivel sorsjegy mániás vaygyok, nem egy két darabból vontam le a következtetéseket., és ügye amikor kijönnek újabb sorozatszámú sorsjegyeek, veszel mondjuk 10-et 10-ből 8 páratlan végződésű sorszámú nem nyersz 2 páros és a párosak közül az egyikkel nyersz a másikkal nem. TEhát a lényeg hogy nem véletlenszerűen gyártják a sorsjegyeket illetve gyártja a számítógép őket. A számítógép egyébként sem csinál semmit véletenszerűen,, mindig valami alapján csinál valamit,.. Persze egyébként én nem azt mondom,, hogy így akár lehet nyerni mindennap a sorsjegyekkel, NEM ÍGY VAN ,, ők járnak jl a szerencsejáték zrt.. csak én azt mondom figyelni kell ha húzol a sorszámra is így nagyobb az esélye de nem 100 százalk de nagyobb az esélye hog y nyer az ember vele.
2014. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt megírtad, már ezzel is sokat segítettél!
2014. aug. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!