Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 melyik konzolon jobb és...

GTA 5 melyik konzolon jobb és szebb? Konzolt akarok venni és nem tudom melyiket vegyem! Xbox 360 250gb-s vagy PS3 super slim 500gb-s?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam róluk és a kar miatt xboxot vennék és a multit megfizetném mert úgy hallottam hogy jobb!Szerintetek melyiket vegyem ha csak multiplatform játékokat akarok?

2013. okt. 30. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szerintem nevetséges hogy azt mondják h jobb az xbox karja meg live... Most nem tök m1 ps3é sem vágja le a kezd nem fogsz begörcsölni rohamot kapni...


Live nem jobb azért mert fizetik mondják ezt...Meg azért mert ott jobb a chat funkció de gondolom te se akarsz vad idegennel angolul beszélni


Game kb ugyan úgy fut a 2 konzolon


Ha Multiplatform miatt akarsz akkor boxot ajánlom mivel olyan 2012 ig minden game jobban néz ki boxon

Mamár nem általában egyformák


Viszont exkluzívban a ps3 a leggazdagabb míg xboxnak van kemény 4-6 Jó exkluzívja? ahh

2013. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sztem PS3 a multi ingyenes, a PLUS sokat kinál és BluRay-el is fel van szerelve!
2013. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
vagy inkább vegyek Xbox One-t vagy Ps4 et? de azokra mire sok játék lesz megin ezeréve!!Vagy maradjak xbox360 v ps3? de attól félek elavulnak hamarosan...
2013. okt. 31. 00:31
 4/19 anonim ***** válasza:

2016ig rakat játék fog kijönni rájuk ami meg most fog kijönni ps4 re abból több mint a fele jön ps3ra is...


[kivéve a final fantasy XV h basznák meg xD]

2013. okt. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ti egyáltalán elolvastátok-e a kérdést, a kérdező azt kérdezi, hogy a GTA V MELYIK KONZOLON JOBB ÉS SZEBB (kiemelés)? Nem az exkluzívokról kérdez...


Amúgy a kérdést fölösleges volt felraknod, mert megint veszekedés fog kitörni....

A psn még egy rövid ideig ingyenes lesz, aztán hali kijön a ps4 és mindkettő fizetős lesz szvsz.

2013. okt. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ma ez csak a 3. kérdés amit látok.

Visszakéne olvasni.

Amúgy egyforma a játék szinte semmi különbség.

A kar miatt? Próbáltad már mindkettőt vagy csak az xbox fanokra hallgattál? Mert ez a kérdés relatív! Szerintem a PS3 karja jobb.

A multi az lehet job de nem rossz az a PSN sem.

2013. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5#: Hol hallotad hogy a PS3-ra fizetös lesz?

Csak a PS4-re mondták.

2013. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Ps3-on jobban is fut és szebb is a grafikája.(Tesztbe olvastam)
2013. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csak ps4-en lesz fizetős ps3-on nem.
2013. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

5# nem tudom hogy olvastad-e teljes kérdést:

"Konzolt akarok venni és nem tudom melyiket vegyem"

Ezért írtam neki + de ha egy olyan segg aki nem olvas végig valamit ne szóljon má bele...


+ még egy dolog bizonyítja hogy segg vagy... be se jelentették csak ps4re hogy fizetős lesz ps3ról szó sem volt....

De te ezt tényként állítod...

2013. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!