Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prince of Persia: The Two...

Prince of Persia: The Two Thronesban a 3. bossokat (kardos + bárdos) hogy lehet legyőzni?

Figyelt kérdés
Néztem videókat és ott amikor támadják a bárdost amikor a földben van a bárdja ott porzik, és amikor én ütöm akkor nem.

2013. dec. 31. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Föl kell mászni ahova lehet és onnan ráugorva egy 3 Vágásos kombo után vághatod.
2014. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hupsz elnéztem hát azzal szenvedtem én is, már nem emlékszem sajna.
2014. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kardost ütöd a baltás beléd akar ütni el kell ugrani ütni kell ezt meg kell ismételni akkor kapsz egy speedkillt végezd el ezek után megint ismételd el és élvezd a videót
2014. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zeus a kutya ***** válasza:
Amikor a kép picit belassul akkor látod hogy a bárdos le akar ütni.Ilyenkor el kell gurulni aztán ütni de vigyázz mert kozben kardos ott van.És ezt csinálod ameddig jön a speed kill.
2015. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!