Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem az Assassin's Creed...

Megvettem az Assassin's Creed 4-et, de a Multiplayerbe kéne segítség, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy megvettem az Assassin's Creed 4-et és kaptam hozzá egy bizonyos UPLAY PASSPORT kódot amivel aktiválni lehet a Multiplayert, de itt az a gond, hogy nem találom, hogy hol kell aktiválni, esetleg aki tudja kérem segítsen?

#AC 4 #Assassin's Creed 4 #Edward Kenway #AC 4 Mutliplaye #Assassins creed 4 multiplayer #Assassins Creed 4 PASSPORT
2014. jan. 2. 14:59
 1/7 ahudjo válasza:

Uplay-ben bejelentkezel, ha még nincs felhasználód, akkor csinálsz egyet és ott rámész a termékaktiválás menüpontra.

Na ide próbáld beírni a kódodat.

Nekem nem eredetiben van meg a játék ugyhogy nem próbáltam, de szerintem ide kell írni mert máshol nem kínálja fel a játék ezt a lehetőséget

2014. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de lehet én vagyok ennyire hü**e, de nem találok uplay-en belül ilyen helyet, esetleg ha PM-be elküldenéd az oldal URL-jét
2014. jan. 3. 17:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, már megvan csak az a gond, hogy az se jó.
2014. jan. 3. 17:40
 4/7 anonim válasza:
A játékban betutod olvasni a reedem code-nál meg lehet külön venni Uplay Passportot
2014. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor mi lehet a gond ha annál a reedem code-nál az írja, hogy invalid code vagy mit, pedig eredeti meg minden, a konzolstudio-tól lett rendelve és akkor gondolom még nem lett használva a kód
2014. jan. 13. 17:38
 6/7 anonim válasza:
Én konzolstudiotól ac revelationst vettem meg ps3ra és ott se volt jó a kód...
2014. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az úgy nagyon vicces, mert én is a konzolstudiotól rendeltem csak ugye én xBoxra
2014. febr. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!