Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el normálisan a...

Nem indul el normálisan a Steam-es játék, miért?

Figyelt kérdés
A Civ 5-öt vettem meg, és a laptopomon próbáltam magyarítani, ez kiütötte a beállítások menüt, és zavaromban rákattintottam a változtatások mentése ikonra, ekkor a játék lecsökkent egy 3 mm-es ablakra és sem az újraindítás sem az újratelepítés nem oldotta meg a problémát. Más gépre feltelepítve normálisan fut. Mi lehet a baj?

2014. jan. 5. 04:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy a játék elmentette az adataidat. Nyilván a gépen lévő beállításokat kellene törölni valahogy.
2014. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már megpróbáltam kitörölni a beállításokat, de úgytűnik nem találom, mit is kéne pontosan, ötlet?
2014. jan. 12. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
registry fájlokból kellene törölni. Erre van több lehetőség, de inkább nem ajánlok fel egyet sem :) Keress rá.
2014. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy lesz.:)
2014. jan. 18. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!