Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak? Sürgős! Sims3

Mit csináljak? Sürgős! Sims3

Figyelt kérdés
letöltöttem a simset az összes kiegészítője meg van játszok és gondol eggyet és beakad..majd vagy 10 perc mulva kilép és kiirja h "a sims müködése leállt" mit csináljak?

2014. jan. 29. 20:08
 1/3 anonim válasza:
hasonló problémám van nekem is... :(
2014. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B Betti válasza:
Nekem is ez volt de miután kilépett visszaléptem és idővel már nem lépett ki csak 2-3 óra múlva
2014. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert túl sok kieg.-et raktál fel.Ha esetleg valamelyik számodra nem annyira fontos azt töröld le, és 20, 30 percenként mentsd a játékot így nem veszik el a családod.

Vagy ha arra gondolsz van egy program is amit kicsit bonyolult elmagyarázni, de megtalálod a neten.Ez a program letöltésével nem olyan gyakran akadozik a sims ezzel a következtetéssel nem lép ki...Próbáld ki!;)

2014. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!