Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3-ban keresem apámat,...

Fallout 3-ban keresem apámat, megtaláltam a 108-as menedéket de minden ember meg akar ölni benne és a nevük is hibás, próbáltam többször újra betölteni ugyanaz maradt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Remélem nem kell újrakezdenem a játékot mert már több órát végigkínlódtam vele hogy a víztisztítóig eljussak.

2014. febr. 1. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden rendben van, nincs ott semmi hiba :)
2014. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kinyírtam az összeset, de apámat sehol se találom... A hullákat is alaposan átnéztem. Megpróbáltam visszamenni a 101-es menedékbe is, de zárva volt. Most akkor a 108-asban vagy a 101-esben van?
2014. febr. 1. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha figyeled azt, hogy mi is a történet, akkor tudnád a kérdésre a választ. Olvasd el a dolgokat.
2014. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
112-ben van. De ezt el is mondjak, ha szepen koveted az esemenyeket.
2014. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor megkeresem a 112-est.


Az ki fog derülni a játék végén, hogy miért ölte meg az apám azt a feka tudóst a 101-es menedékben? Mert fogalmam se volt róla és furcsálltam, hogy le akarnak tartóztatni ártatlanul a rendőrök a menedékben engem miközben semmit se követtem el.

2014. febr. 2. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát azt ajánlom, hogy majd csináld végig a főkalandsort még egyszer, mert hogy neked fogalmad sincs, hogy mi a történet, abban biztos vagyok.
2014. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nincs sok kedvem újrakezdeni, már nem is tudom hány órát töltöttem el a játékkal és még mindig nem vittem ki.


Már nem emlékszem pontosan a játék elejére sem mert sokat pofáznak benne és nem mindig figyelek. Viszont jók a helyszínek és sok jó cuccot lehet lopni, megöltem egy testvériséget és a szervópáncélját nem tudtam felvenni, a kiképzést viszont fogalmam sincs hol lehet megszerezni, azt esetleg nem tudod?

2014. febr. 2. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd a fő küldetés vonal oda fog vinni.
2014. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt tudod-e hogy van olyan menedék a Fallout 3-ban amiben zombik vannak? Mint a metróállomásokon azokra gondolok mert hiába lövöm a fejüket hamar körbevesznek mert nekem futnak ezerrel. Azért kérdezem mert egy menedékből nehéz kimenekülni és szűkek a folyosók.
2014. febr. 2. 21:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Vaultokban nem szoktak lenni ghoulok, csak a metroban, csatornakban, meg a belvaros nehany reszen.
2014. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!