Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mafia 2 magyar felirat?...

Mafia 2 magyar felirat? (leírás / kérdés lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ugyebár a Mafia 2 nevezetű számítógépes játék már nem mai, de akik picit is vonzódnak a maffiás / gengszteres játékok felé, azoknak ez egy élmény lehet. Ezt az élményt szeretném magyar felirattal is átélni. Biztos, hogy van hozzá jó / normális feliratozás.


Egy linket találtam, de mindegyik fertőzött:

[link]


Nagyon megköszönném, ha tudnátok küldeni egy linket, ahol nem fertőzött a feliratozás stb. és át tudnám élni / meg tudnám érteni az anyanyelvemen a játék mondanivalóját. Kivitelezhető?:)


Balukapitány.


2014. febr. 13. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vírusos de mindegy.
2014. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem ezt írja, miután letöltöttem és akarom fölrakni stb.:


[link]


Ez szerintem fertőzött / vírusos fájl. Nekem olyan kéne, aminél ez a gond nem lép föl.


__________________________________________________________


Ennél a palinál például tökéletes és élvezhető:


http://www.youtube.com/watch?v=-xa1a94UYfA


Tipp? Link? Töltsem le újra NCore-ról vagy mit csináljak? (nagyon szeretnék már játszani vele.

2014. febr. 14. 19:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma (magam jöttem rá és nem kellet nagy ész hozzá), ami a következő volt:


Az AVG vírusírtó / kereső ugye 0-24-be dolgozik, de 5 percre ki kellett kapcsolnom, telepítenem, majd visszakapcsolni, mivel fenyegetést érzett, így viszont ezt kikerültük (lehet került valami vírus a gépre, de lekulázom magasró). Szóval akinek hasonló gondja volt és nem nagyon ért a géphez - mint én - annak ajánlom ezt elolvasni.:)


Bléz

2014. febr. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!