Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 Live Gold női játékos...

Xbox 360 Live Gold női játékostársakat keresek! Lenne kedved játszani? Vagy létezik ilyen játékos kereső fórum valahol?

Figyelt kérdés

Kicsit mozogni szeretnék, van sok kinectes játékunk, táncolós, sportos... Nekem hétköznap napközben lenne jó, ha van aki szívesen játszana velem írjon ;)

Örülnék ha pár anyuka jelentkezne, jó kis csapatot tudnánk csinálni!

Két ovis kislányom van akik nagyon szeretnek kinectezni, nekik is keresnék hasonló korú, este felé ráérő gyerekeket játszani.



2014. febr. 19. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan van mivel a Live felhasználók 35%-a hölgy felhasználó.
2014. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Reménykedem benne én is ;)

Reggel óta a netet bújom valami fórum után ahol lehetne játèkostársakat szerezni de sajna nem jártam sikerrel :( amit találtam csak nagyon pasis játékokkal játszanak az meg nálam kilőve...

Örülnék ha lenne valaki akivel kipróbálhatnám a live adta lehetőséget a közös játszáshoz mert a barátnőmmel egyszerűen nem sikerül összehoznunk és nem értem mi lehet az oka :(

2014. febr. 19. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted a nem lehet összehozni dolgot?

A Live-on keresztül gondolod, mert akkor csak annyi az egész, hogy a barátnőd játékos nevét felveszed a barát listádra ő elfogadja, (visszaigazolja) kb ennyi, és már tolhatjátok is, együtt a játékokat.(ha azok támogatják a több játékos, vagy a co-op módot)

2014. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek gyári, nem belepiszkált XBoxa van live gold előfizetéssel. Felvettük egymást, látjuk is mikor on vagy off az illető, tudunk szöveges üzenetet küldeni egymásnak, látszik ha meghívja a másik pld partyra vagy játékra de elfogadni nem enged vagyis enged de nem csinál semmit. Egy darabig homokórázik vagy kiírja hogy connecting aztán feljön egy ablak, hogy vége az online játéknak vagy épp szerverhibát jelez :( a video chat vagy hogy hívják (bocsi de most épp nincs bekapcsolva a gép) szintén nem megy, állandó szerver hibát ír ki és hogy próbáljuk később de később se megy :(

Mindkettőnknél jó a net is, ezzel se lehet gond...

Ha valaki esetleg valamikor ráérne nagyon hálás lennék ha ki tudnánk próbálni hogy vele tudnék-e játszani mert már nagyon el vagyok keseredve, így hiába aktiváltam az előfizetésem ha nem tudom használni :(

2014. febr. 19. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt egy telefonszám "06-80-018-590 (hétfőtől péntekig, 9:00-17:00-ig, vonalas telefonról ingyenes)" .

Ez az "Xbox Live support", nagyon segítőkész, rendes csapat én már többször hívtam őket.

Pl. volt egy modem cserém, és utána nem tudtam a Live-ra kapcsolódni, egy órát beszéltem velük legalább mindent megpróbáltunk semmi nem jött össze, majd fél óra múlva visszahívott a srác akivel próbálkoztunk, hog van egy utolsó ötlete miszerint nem kap IP-címet a modemtől a konzol, viszont az az internet szolgáltató sara.

Felhívtam a szolgáltatót, elmondtam a problémát, és valóban náluk volt a tiltás, de központilag megoldották, utána simán csatlakozott a net-hez a konzol, nem volt probléma.

Visszahívtam a "xbox live supportot" megköszöntem a segítséget, hiszen nélkülük rá nem jöttem volna mi a hiba.


Ezt csak azért írtam le hogy, lásd milyen szinten támogatott az MS terméke a többi műszaki cikkeket gyártó cég tanulhatna tőlük (a Samsung-ot leszámítva mert náluk is ilyen szintű a "support").

Remélem sikerül megoldani a problémát sok sikert kívánok!:)

2014. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!!! Felhívtam a megadott telefonszámot és még így is kb 6 óra alatt sikerült beállítani mindent de most már végre jóóóóóóóó :)))))


Hűűűűűű nagyon élvezem ezt a Live-ot, letöltöttem az UNO-t azóta le se tudok kattanni róla :)

2014. febr. 26. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segített a válaszom.

Nagyon jó szórakozást, és játékot kívánok!:))

2014. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!