Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone napi küldetés?

HRobi13 kérdése:

Hearthstone napi küldetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném megtudni hogy a hearthstone nevű játékban a napi küldetések el e raktározódnak. mert ugye csak 3 hely van ott a napi küldetéseknél, de mi van ha mondjuk 4 napja nem csináltam küldetést??? mert láttam olyat hogy valaki ráment az x re és kapott helyette másikat.

2014. márc. 5. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van 3 hely neki... Az X azt jelenti, hogy nem tetszik a quest, és (naponta egyszer!) random kapsz egy újat helyette.
2014. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja értem. Bocs a hülye kérdésért, igen 3 hely van, de én egyszer hallottam valahol (már nem tom hol szerintem egy streamen na mindegy) hogy gyűlnek a questek, de ezek szerint az illető akit láttam nem azért kapott új küldit miután ki x-elt egy másikat, mert már összegyűlt neki több, hanem mert minden nap van lehetőség egy küldetést lecserélni egy másikra. Ha jól értem. Na mindegy. Köszönöm a választ.
2014. márc. 5. 18:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj tényleg, majdnem elfelejtettem, szóval le lehet cserélni egy küldit naponta, és az lehet hogy mondjuk ki x elek egy olyan küldetést ami 40 aranyat ért és helyette mondjuk ad egy olyat ami 60 aranyat ad??? vagy ha lecserélek egy 40 aranyat érő küldit ugyanúgy 40 aranyat érő küldit kapok?? (remélem érthető mit akarok):D mert ha van esély rá hogy olyan küldit ad helyette ami több aranyat ad akkor megéri a 40-et érőket lecserélni.
2014. márc. 5. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem élek sokat ezzel a funkcióval, de a legutoljára a 60sat lecserélte 40esre.
2014. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :)
2014. márc. 5. 22:33
 6/6 ZsoltKatona válasza:
Igen jöhet nagyobb küldetés. Nekem a minap adott egy 40-es helyett 100-asat :)
2014. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!