Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnák leszedni a...

HUNdoni1998 kérdése:

Honnan tudnák leszedni a FIFA14-hez magyar kommentárt?

Figyelt kérdés
Linket lehetőleg. Előre is köszönöm! :)

2014. márc. 6. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Magyar komival jelent meg.
2014. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem eredeti a játék, letöltöttem. A menüje teljesen magyar, csak a kommentátor nem.
2014. márc. 6. 17:12
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat, de nem tudok segíteni :/
2014. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Bús Ákos válasza:
Ha már beléptél a játékba, a játékon belül a hangbeállításokba nézd meg hogy van-e magyar kommentátor. Ha nincs, akkor csak azt tudom mondani hogy vedd meg a játékot.
2014. márc. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

szerintem a magyar kommentár egy szar megvettem mégsem az van benne egyszerűen rossz nemis az a legkisebb baj hogy sokszor ismétlődik hanem az hogy pl.István :az xy csapat nagyon jó formábanvan szerinted is ricsi?

richárd:szerintem sokat lesz elől és együtt fog működni a középpályásokkal nem pontosan így van de kb.. állítsd be angol ra vagy spanyol ra mivel nembiztos hogy érted változatosnak tűník és amúgy is az ;)

2014. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Am nagyon ratyi a kommentár. Pl. a kapusommal passzoltam a jkh-mnak és ilyet szól: ez zizzer ( nem, nem ziccert hanem zizzert mond )
2014. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, már átküldték a magyar kommentárt, de nagyon unalmas szerintem. Mindig ismétli magát, és csak az úgymond "nagy" neveket mondja, pld: Messi,C.Ronaldo,Benzema,Rooney stb...és csak őket említi meg a kommentár. Vagy például játszok a Chelsea-val a Galatasary ellen, és még ki se mondja az ellenfél nevét. Nem vagyok vele megelégedve.
2014. márc. 12. 17:03
 8/19 anonim válasza:
Nem tudsz küldeni attól még egy linket a letöltéséhez? :)
2014. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Én is örülnék egy linknek vagy valaminek :DD
2014. ápr. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=RiNFaiGh5aE

a leírásba ott a letöltő link

2014. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!