Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsbe megtudnáto...

League of legendsbe megtudnátok mondani melyik karakter hasonlit legjobban luxhoz?

Figyelt kérdés
Ahrin gondolkozok bár nemtudom mennyire hasonlit, ha nem is full olyan karaktert mint lux akkor ezek közé tudjam besorolni: nagy rangede legyen,aoe sebzés,minimum 1 counter képesség.Lehetőleg abbilytis legyen mert a runáim arra épülnek fel

2014. márc. 10. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Morgana biztos, de szerintem Ziggs, Orianna, Annie, Brand is hasonlóan jó.
2014. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tényleg talán Morgana, de basszus, annál unalmasabb champot még nem alkotott a Riot.


Orit tudom ajánlani inkább.

2014. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:) morgana tényleg unalmas kicsit,annie nem tetszik mert túl kicsi a rangede orianát az viszont meg probálom köszi a tippeket:)
2014. márc. 11. 08:33
 4/9 A kérdező kommentje:
és brand is jónak tünik :)
2014. márc. 11. 08:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Lissandra, Zyra, vagy akár egy Cassiopeia, ezek is elég bivalyok
2014. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ziggs-re esküszöm :) rengeteg aoe sebzés, escape ability és cc, na meg a nevetése is epic :D
2014. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pedig nekem morgana bejön, igen jó csamp
2014. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trevira válasza:

Szerintem is Morgana hasonlít leginkább Luxra.

Mindkettőnél bilincs, pajzs meg egy területre ható...


És aki "uncsizza" Morganát, azt várom szeretettel egy általam vele supportolt lane-re XD!!

2014. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) jó champion morgana azaz erős inkább így fogalmaznék top 5 supportba bent van de attól még unalmasnak tartom olyan passziv vele a játék
2014. júl. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!