Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tekkit, STALKER CS videózgatás...

Whitemetalcsirke kérdése:

Tekkit, STALKER CS videózgatás új csatornával?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy csatornát yt-n és stalker-ből meg tekkit-ből csináltam pár videót. Ha lehet tudnátok véleményt.mondani róluk.

A youtube csatornám neve whitemetalcsirke33



2014. márc. 22. 05:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár javaslat.Remélem segít :)

Ha játszol a játékon ne érdekeljen hogy most ez szól bele az erről soha ne beszélj. Ami történik a játékba csak azzal.Meg ha leülsz akkor ne mond hogy most leülök, hanem pl amit utána fogsz vagy mi a célod vele.

Próbálj minél jobb szakszerű szavakat ami motiválja a nézőket hogy nézze.Most példát nem nagyon tudok mondani. De valami olyasmit Pl: Számítógép helyet Pc vagy computer avagy minecraftban nem csak annyit hogy: kivágom ezt a fát

Tiszta parasztos inkább : Kivágom most ezt a tölgyfát.

Remélem segítettem amúgy jó :)

2014. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez sokat jelent nekem főleg hogy szinte most kezdtem el vidizgetni ment a zöld.
2014. márc. 25. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!