Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Új gépet vettem, és egy...

Új gépet vettem, és egy érdekes észrevételt tapasztaltam. Bármilyen játékot próbálok elindítani, ultra rossz minősége van. Elfolyik minden, teljesen más a grafikája mint az előző gépemnél, borzalmas. Mi lehet a baj? Teljesen úja gép.

Figyelt kérdés
kép: [link]

2014. márc. 30. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

drivereket rendesen felraktad, nem kell valamelyiknek frissítés?

Mert ez videokártya probléma lesz. Az új gép teljesen új, vagy használt alkatrészekből összerakott új?

Új gépre milyen op rendszert raktál?


Mert ha újabb verziót, mint amire tervezték a játékaidat, könnyen lehet, hogy nem fog menni vagy a képen látható módon 'elfolyik' a kép.

2014. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Számítógép szerelő csinálta, nem értek hozzá sajnos...

Igen,erre én is rájöttem, mert próbáltam a minecraftot indítani, és kiírta, hogy bad videocard driver...

Windows 7-em van, több barátomnak van ilyen Op rendszere, és még is rendesen működik a gépe.. Most volt egyébként szerelőnél, mert meghibásodott a ventilátor, és a szerelő szerint nincsen vidi kártya probléma... Nem tudom így mi van :/

2014. márc. 30. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!