Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok jó akció-rpg...

Mondanátok jó akció-rpg játékokat PC-re?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amiben mindenképpen van szintlépés és experience point, és harmadik személyű irányítású, nem pedig kattintgatós. Ja, és középkori legyen, vagy legalábbis domináljanak a közelharci fegyverek.


Amiket ismerek eddig:

Fable

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Assassins' Creed (ez nem annyira tetszett)

Wars and Warriors: Joan of Arc


Amiket ismerek, de még nem próbáltam (ezekről is jöhet vélemény!):

Dragons Dogma

The Witcher

Dark Souls


Ja, és single player legyen.

Köszönöm!



2014. máj. 2. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

A witcher zseniális. Ajánlom.:)



Jade Empire

2014. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sKillEr96 ***** válasza:

- Gothic 1-2-3 (a 2 nagyon kiegyensúlyozott, sosem leszel benne legyőzhetetlen, nehéz fejlődni, de minden egyes szinttel igens érződik, hogy fejlődtél, a 3 pedig nekem kultuszjáték)

- The Elder Scrollv IV: Oblivion, és V: Skyrim (Skyrim ha jól tudom, év játéka is lett)


Mindemellett nagyon is támogatom a Kingdoms of Amalur-t :D A legjobb RPG-k egyike véleményem szerint.

2014. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Csori96 ***** válasza:

The Witcher első és második része is zseniális, bűn lenne kihagyni!


Amit még ajánlani tudok:

Dragon Age 1-2

Risen

2014. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezeket nagyjából mindet ismertem, hallásból legalábbis, de így most bátorítottatok, hogy kipróbáljam :D A Jade Empire-t mondjuk nem ismertem.


Direkt azért írtam, hogy 3rd person, mert a TES nekem valamiért nem jött be :/ de azért köszönöm még egyszer, megy mindenkinek zöld!

2014. máj. 2. 23:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Dark Souls akkor próbáld ki, ha kihivás kell.
2014. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam, hogy nagyon nehéz, de azt mindenképp ki fogom próbálni. Köszi!
2014. máj. 3. 12:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Az Assassin's Creed mióta RPG?
2014. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Darksiders 1,2
2014. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Vagyis csak a 2-ben van szintlépés
2014. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem kell mindenbe belekötni... az RPG role playing game-t jelent, aminek a pontos fordítása "Szerepjátszó játék". Itt egy assassin, azaz bérgyilkos szerepébe bújsz és azt játszod el, ergo szerepjáték, ha már bele akarunk kötni...

JÁTÉKMENETILEG tartozott ide az AC, a középkori stílus miatt. Ráadásul a kérdésemre sem válaszoltál... ha legközelebb választ adsz, javaslom, hogy a kis szövegdoboz alatti részen olvasd el a "Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:" részleget.


A Darksiders pedig majd megnézem.

2014. máj. 7. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!