Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, ha minecraft-ba...

Mit csináljak, ha minecraft-ban a pálya összeomlik egy bizonyos résznél?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, hogy egy elég intenzív építésnek kezdtem neki a Minecraft-ban és most elértem egy olyan ponthoz a pályán, mikor hirtelen összeomlik a pálya. Épp egy vájt alagutat csináltam és elég csak bemennem és kész vége. Mi a teendő ilyenkor, vagy mit lehet csinálni? A pályát egy régebbi mentéssel sikerült helyrehozni, hála az égnek a map egészben megmaradt, csak a spawnpoint lett más (régi mentés helye) viszont ha elérek ahhoz a részhez, megint összeomlik, de így a projektet nem tudom tovább csinálni. Ötletek?

2014. máj. 23. 21:11
 1/3 A kérdező kommentje:
A szükséges a map-ot/pályát feltöltöm és belinkelem.
2014. máj. 23. 21:24
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy van olyan, hogy a pálya véget ér? Mert annál a bizonyos pontnál se alul, se fölül nem tudok tovább menni.
2014. máj. 23. 21:29
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom a problémát, a téma részemről zárva :)


Megoldás: Letöltöttem a(z) MCEdit-et amivel megnéztem a pályát a hibás résznél. Mint kiderült, a pályából hatalmas részek voltak kihasítva kicsit távolabb, egészen a pálya tetejétől az alapkőig. Aztán átmentem chunk nézetbe és ott derült ki a legnagyobb gond, vagyis a pálya azon részének a hiányossága, ugyanis ott az egész map úgy mond sz@rul generálódott le, plussz a world edit használat kikészítette, így ki kellett jelölnöm a hibás részeket, (melyeket a játék alap fehérkés átlátszó négyzetekkel jelöl), törölni majd újra generálni (create chunks) és egy 20 perc után már újra gond nélkül ment a játék. Persze volt hogy többször törölni és újra kellett generálni az egészet, mielőtt kész lett volna.

Remélem valakinek akinek hasonló problémája lesz, annak segít ez a megoldás.

2014. máj. 23. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!