Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb játék : World of...

Melyik jobb játék : World of Tanks vs War Thunder Ground Forces?

Figyelt kérdés
Mind a kettő tankos, szóval reális az összehasonlítás. A gf egy új játék a wot már 3 éves. Egy kis olvasnivaló : [link]
2014. máj. 27. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
a ground forces most jott ki beta-bol, iszonyu kezdetleges, a jatek kezdeten kb. 0 esellyel indulsz. en maradok a repulos resznel.
2014. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Warren Scott ***** válasza:

#1 - Mi az hogy nulla eséllyel? o_O'

Első körben négy kill és két assist, aztán a kör végén fejlesztések a tankra és mehet a következő menet.


Kb. öt-tíz körben ki lehet tapasztalni az irányítást, még tíz kör és a pályákat is lekezded feltérképezni a masinád képességeihez mérten.


Persze ez a tanulási rész újra kezdődik amint másik tankot szerzel, mert más képességekkel, más pozíciók válnak ideálissá a géped legjobb kihasználására.


Annyiból egyet tudunk érteni, hogy a WTGround Forces még kissé szegényes, de ez is csak addig marad így amíg az első hónap adatai befutnak, az éles üzemeltetésből, és onnantól bővítik a nemzeteket és a gépparkot.


A saját véleményem, tehát nem mérvadó, hogy a WT Ground forces látványban és játékélményben és kezelhetőségben jobbnak bizonyult a World of Tanks-nál a kezdetlegessége ellenére is.


Kicsit olyan érzésem van mintha a WoT készítői elvesztek volna a rengetegben. Annyi apróságra koncentrálnak (amik egyébként hangulatosak) hogy közben megfeledkeztek a legfontosabbról, a játékélményről.

(Közben pedig a fizető játékosok aránytalanul nagy előnyre tesznek szert. Értem, hogy a fizető játékosok játék élménye elsődleges szempont, de a potenciális vásárlóknak meg elveszik a kedvét a befektetéstől, ha esélytelennek érzik magukat)

2014. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyi eselyed van amennyire tudsz jatszani, de nincs olyan hogy 0

A ground forces sokkal jobban van optimizalva, grafikara es nethasznalatra is

A konkret tenyezo maga a jatekmenet, a wotban egy tankod van meccsenkent es nagyobb szinten megesik hogy penzileg minuszba jossz ki, a ground forcesben meg egy nemzettel mesz harcolni, annyi jarmuvet viszel ahany van a garazsban, ha kilovik hamar az elsot meg mindig van eselyed profitot,csinalni a kpvetkezo jarmuvekkel

Es nincs Hp csik, a modulos sebzes nagyobb jatekelmeny nyujt

2014. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

A wot egy jó kis arcade játék lenne, de nem az, játéknak sem lehet nevezni már... Egy erőmű géppel örülsz ha van 40 fps-ed közepes grafikán, de akkor még az fps laggok garantáltak. A war thunder pedig high grafika, stabil 50 fps. Ja és a wot nagyon csúnya alapból. Meg minden kis hülyeséggel foglalkoznak, a valós problémák helyett.

A mostani 9.1-es pedig az lesz a wot sírhelye... Lebutított 90-es évekbeli robbanás effekt, pukkanás lövéshangok és jönnek a szenzációnak beállított motorfüst, ami szintén siralmas. Oké ezek tesztszerver tapasztalatok, de ismerjük a wot fejlesztőit...

A másik meg ugye a fizetés. Ha jó vagy jobb statokat akarsz akkor fizetned kell, mert a stock tankokba kell az elején az arany lőszer vagy a free xp.

2014. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mihawk válasza:
100%
A Warthunder tankos része még csak most jött ki nemrég , ezért kicsit kezdetleges még a játék. Ezt mutatja az is hogy még csak 2 nemzettel játszható. A warthunder grafikailag egyértelműen szebb mint a WOT a hangok sokkal jobbak. A wartunderben a sebzés sokkal realisztikusabbra van megcsinálva, bár ez néha a játékélmény rovására is megy. A warthundernek még nagy előnye a wot-al szemben az hogy míg a wot-ban fizetned kell ahoz hogy jó legyél warthunderben túl nagy előnyhöz nem jutsz ha fizetsz érte. Warthunderben többféle játékmódban is játszhatsz, bár az arcade csatáknak nem sok értelme van (tanknál), viszont a realistic és a simulator csatákban eléggé jó. Összességében a warthunder szebb, jobbak az effektek és a hangok realisztikusabb a játék, sajnos ez néha a játékélmény rovására megy. A warthunder nehezebb játék mint a WOT. A WOT sokkal egyszerűbb, de fizetni kell érte ahhoz hogy jó legyél benne. Mindkettőt próbáltam már és a warthundert ajánlom.
2014. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogyan látod most? Melyik job játék?
2014. okt. 9. 16:31
 7/10 anonim válasza:

Új ember vagyok.

Szerintem a WOT fényévekkel a GF háta mögött van. A GF változatos, realisztikus, + a találati kamera rika jó húzás volt. A légelhárítókat is tudod használni rendesen, ami nekem különösen tetszik. Taktikailag sokkal kihasználhatóbb, többet kell benne gondolkodni. Egyetlen probémám vele, az a rendgeteg bug. Volt olyan amikor egy pálmafa tetejére rakott, leestem és meghaltam. Máskor módszeresen átmentem egy dombon. Csúszkáltam is. Még egy dolog: az alacsony PING. Összegzésképpen egy remek játék, de inkább a BUG-okat javitsák ki, ne tegyenek bele új tankokat, ez vonatkozik az egész WT re.

2015. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

WoT-ban 5000 menetet toltam eddig. WarThunder-t nemrég kezdem 1-2 hónapja. Nekem utóbbi jobban tetszik sokkal. Utálom a Healt bar-t wot-ban, meg azt, hogy összepakol 4-es szintűeket 7-esekkel, és gyakorlatilag semmi esélyem.

Warthunderben élvezem, hogy nem mark-olja az ellenséget (realisztikus módban) meg, hogy neked kell kiszámítgatni, hogy mennyivel kell fölé célozz, hogy eltaláld.

Jobban tetszik most a warthunder na... :)

2015. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Daniel Major válasza:
*Én a WoT-ban azt utáltam mindig is hogy III szintü tank-al mentem és mindig a V szintü tankokkal rakott össze és mindig egy csomót sz*ptam emiatt, jött egy Marder III azt oldalba sz*xualizálja az M2-es tankom és egy csomót sz*ptam emiatt, de a War Thunder-ben (Tapasztalatból mondom) megyek az M4A1 Sherman tankommal azt felbukkan egy kis g*ci és jövök le a hegyről, BUUMMMMMMMMM!!!!! Egy lövés voltam annak a T26-os tanknak meg kevés ott a nemzet amiből tankot tudsz megadnak szerezni, van 4 nemzet, WoT-ba meg van kb. 8 nemzet, mind kettő tud szemét lenni veled, a WT realisztikus, WoT pedig az életerővel nekem jobban bejött.
2015. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő szar, én meg meleg vagyok, mert Fortinteozom
2019. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!