Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy növeljem a pénzem a FIFA...

Victory1995 kérdése:

Hogy növeljem a pénzem a FIFA 08-ba?

Figyelt kérdés
Menedzser móda játszok. És hiába nyerem meg akkor is mínusz pénzt ad. -340.000 Ilyet ad de mostanában ha megnyerem már ad +350.000 De ez még jócskán kevés hogy megvegyek egy játékost is ha egy játékos 10millába meg 20millába is kerül. :( És alig nő a pénzem már vagy 20-30 meccs óra 7millánál mozog úgy hogy nem vettem nem csináltam semmit. :/ Ez ilyen játékhiba?

2014. jún. 7. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Most is nyertem egy vendégbe meccset és kemény -342.000át kaptam. Van ám értelme a csapatomnak játszani nem mondom. Grat FIFA! Szeretem de ez a menedzser mód tiszta szánalom.
2014. jún. 7. 18:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Vedd lejjebb a játékosok fizetését..


Vagy térj át fifa 14-re azt kész.

2014. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt a fos fifa 08-at meg dobd ki a kukába
2014. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De gépen, billentyűvel a többit 10,11,12,13,14 nagyon rossz irányítani. :/ a 09-et még nem próbáltam.
2014. jún. 7. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Billentyűvel minden sportjátékot rossz játszani. A régieket azért könnyebb irányítani, mert sokkal kevésbé precíz mozgatást lehet velük végrehajtani. Nem is értem, hogy sokan miért ezeket a régi részeket tolják, maximum nosztalgia gyanánt tudom felfogni, de a 08 még erre sem jó, mert az eddigi legrosszabb rész abban a formában, hogy gyakorlatilag egy az egyben a 07 újrakiadása a menü lecserélésével és az átigazolások rendbetételével.
2014. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondjátok hogy számítógéphez vegyek kart? Ha azzal jobb játszani? De én egyszer már próbáltam úgy játszani de nekem nem ment mert mikor nyomtam hogy mennyen oldalra az slégan kezdett el futni meg ilyenek. Mikor karral játszottam.
2014. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!