Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta V online-ba hogyan lehet...

Bneon05 kérdése:

Gta V online-ba hogyan lehet a leggyorsabban sok pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Illetve melyik a legjobb pénzszerző módszer szerintetek?

Nekem van 300 ezrem, de nézem a sok nagymenőt akinek több milliós luxuskocsija meg háza van, de nemtudom hogyan csinálták



#GTA #GTA 5 #gta V online pénz
2014. júl. 5. 21:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
40%

Szia , figyu en is ilyen nyomorek voltam regebb ilyen kicsi penzel de meg karacsonykor szerencsem vol amikor az adminok a haveromra raraktak 2 milliard dollaros bountyt xDD akkor volt ott milliomossag XDXD na de sajna abbol 30 miliot koltottem el es utana leszaltam mostanaig a gta onlinerol a suli miatt es most ujra kezdtem es csak 90 ezer dolcsim volt de azert azelott vettel kiraly lakast jo verdakat..

Na ha sok penzt akarsz keresni akkor figyeld hogy milyen mennyisegu bountyt raknak masokra, fogadd el a nagyobb szintu emberektol a kuldi invitet mert pl ha vagy 23 ( ami enis most vagyok) akkor elfogadod egy 100 szintestol egy jo kuldit akkor nagyon sok penzt kapsz.. en most igy ganzdalkodom, sajna sokba kerul a loszer meg minden...

Amugy mar egy ideje keresek partnert es ha gondolod akkor johetnel es eggyutt kereshetnentk penzt ja es igen a rablast is sokszor alkalmazom. Szoval nekem xboxom van azon tolom es ha lenne kedved akkor szivesen felvennelek baratnak es beszelhetnenk akar partyba akar skypon :D

Irj privatba ha jonnel velem :D

2014. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hol toltotted le?
2014. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kuksiman válasza:
Kib*szott egyszerű, csinálj Heisteket, és meggazdagszol.
2015. aug. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem lett egy hacker barátom. Mindog visz magával mindenhová és a pénzes zsákok szó szerint az égbő hullanak :)

Eddig 3 milliót kaptam 2 perc alatt. Csak a plazma tv-m pont ma ment tönkre pénzszerzéskor... na mindegy majd legközelebb szedem be a milliókat.

2015. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha feltűnően sokan vannak egy helyen akkor menj oda. Hátha ott egy hacker. Mostanába nagyon gyakori.... Nekem már 80 millám van.
2015. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andorkama válasza:
Én a heistot meg a jól fizető setupokat tudom neked ajánlani ja és persze ha egy hacker dobja a pénzes zsákot akkor használd ki!! Én kb 1000 órát játszottam és most van 800 milliom !!😉
2015. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hacker pénzeszsákai=BANN.

A magyar felhozatal sajnos elég gyér ahogy nézem,ami rendesen összefoglalja, de találtam egyet:

https://www.youtube.com/watch?v=wQSNSdqbaro


Ha pedig nem zavar az angol akk sztem ezeket is nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=B-1FTHXjzU4

https://www.youtube.com/watch?v=F9UmEhY8VzI


Sajna én mostanság nem játszok GTA val, idő hiányában, ellenben sok videót nézek és

azt tudom mondani hogy ezek kb a módszerek. Nagy csettintéses pénzszerzés sajna nincs.

2016. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon kemények vagytok a sok kib@ sz0tt hacker pénzével!
2016. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én sokat missionoztam, elhúztam a küldetéseket és mindig olyan 20ezreket kaptam. Azzal meglehet szerezni pár szár ezret.

De ha megcsinálod a napi küldetéseket, minden nap akkor nagyon gazdag tudsz lenni.

Nekem minden megvan, még több is ami kellene, és most is van 28millióm.

Eddig hacker-től 0 pénzt szereztem... és ezután is erre törekszem.

2017. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Patriksztár ***** válasza:

Régi kérdés, de azért válaszolok, hátha valakinek kell friss tipp.


A legegyszerűbb szerintem az, hogyha kezdő vagy (mint én), hogy irtózatos mennyiségű deadlineon veszel részt. Ha nyersz, 8000 $-t kapsz, ha megnyered mind a kettőt akkor az összegzésben 22.000 jön össze. Ma 20 perc alatt 52.000 $-t sikerült vele összefarmolnom.

Szórakoztató, abszolút rövid, csak logika és ügyesség kell hozzá! :)


A másik, hogy rabolj boltokat. Boltonként ~ 2000 $-t adnak, szóval kellemesen el lehet azzal is lenni.


Autókat is jó muri eladni, a Falcon-t és az Ocelotot (asszem) 9000$-ért veszik be a műhelyek, viszont az le van korlátozva, hogy mikor tudsz leadni, van, amikor nem kell akkor autó nekik.


Ezen felül ha 12+ szintű az ember akkor csináljon Heisteket, jól meg lehet gazdagodni belőle. Ezután meg CEO, autólopások, farmok és hasonlók. Ha ügyes vagy simán lehet milliókat kaszálni vele! ^^

2018. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!