Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft (WoW) függő...

Sasojo kérdése:

World of Warcraft (WoW) függő vagyok 5éve játszom és abba akarom hagyni de nem birom valamért késztetést érzek hogy játszak vele és az életem fontos részének tartom de abba szeretném igazábol hagyni de nem megy micsinaljak :S?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 03:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Add el a géped, töröld le a wow-ot vagy húzd ki a netet... tudom ez nem ilyen egyszerű, szerintem kérj pszichológusi segítséget mert ez már betegség. Egy munkatársam akkor hagyta abba, amikor egy félnapos folyamatos játék után epilepsziás rohamot kapott...
2014. júl. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azért iskolába bejárok meg eszek és iszok közbe :D meg edzeni is eljárok de ezen kivül álladoan játszani akarok vele néha ténleg nem lenne jobb dolgom de rájöttem anyira nincs értelme és anyira megszabja az időm hogy raid miatt néha kikell hagynom 1-2sörözést a haverokkal vagy hasonló viszont szeretek gépezni nem arról van szó szoktam is de a wowmiat tul sokat teszem ezt csak mikor abba akarom hagyni akkor anyira sok örömteli emlék jut eszembe legelső komoly klán :D online barátságok emberek történések stb ilyenek :D h szivem megszakad és aztérzem folytatnom kell és akkor ez megmarad holott már semmi köze mert nem is aza kieg van meg már eredetizek egy éve és ezelőt 4évig törtön voltam wtlk-n csak és onan vannak jó emlékek nah szal nemtudom ha megnézek egy wowos vidit vagy csoportba látom h wowoznak az emberek énmeg nem akarok szivem szakad meg és ezt tulzásnak tartom h enyire komolnyak veszem ezért kértem segitséget, bocsi h hosszu
2014. júl. 31. 07:04
 3/10 A kérdező kommentje:
és hozzám teszem egyedül vagyok teljesen semmien barátom nem wowozik eredetin mégis késztetést érzek valami érzés amit kikell töltenem h ne legyen üresség
2014. júl. 31. 07:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerzel egy barátnőt és meg van oldva. Én csak addig játszottam sokat amég nem volt. Manapság napi 2-3 órát max. Igaz én más MMO-val.

A másik lehetőség, hogy veszel 1 kutyát. Nem keveréket hanem fajtisztát ami 100-ezertől kezdődik, de cserébe megvan a törzskönyv, az oltások, egészségügyi biztosítás. Tehát jó sokáig él. Miután ennyi pénzt kiadtál rá meg fogod becsülni. Napi 2x elkell vinni sétálni, ha panelba vagy akkor 2kicsire +2nagyra is. Ezáltal a kutya és te is szocializálódtok. Sok új, kedves embert ismersz meg. Ez elég sok időt elvesz a játéktól.

2014. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Az fajtatiszta. Fajtiszta = 100% kutya de te nem erre gondoltál.
2014. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(24/f) Ne hagyd abba. Amióta párom van megtanultam beosztani az időmet. Hidd el mikor nem tudsz elmenni se baráthoz, a párodhoz se, a wow-nál olcsóbb és jobb elfoglaltságot nem is lehet találni. Én imádom csinálni, és nem is fogom abba hagyni. Maga a wow+az ott lévő barátok, mindig egy nagyon jó kikapcsolódás. Természetesen TILOS elhanyagolni a barátaidat, családot stb... A wow-ot én hobbinak tekintek, amit jó csinálni, viszont túl sok időt bele ölni nem szabad.
2014. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de teljesen egyedül vagyok eredetin megjártam csomó guildet de mindből kiléptem mert abba kartam hagyni meggondoltam utana megint éss a sok jó emlék online barátságok azok régen voltak törtön :/ aminek már vége mert már a szerver nem is üzemel már évek óta szal meg nemtudom beosztani hogy tudjak wowozni mert akkor valamit elkel hanyagolnom és már rájöttem h igen abba kell hagynom csak szívem megszakad rendesen :((
2014. júl. 31. 23:35
 8/10 A kérdező kommentje:
hozzá teszem nekem mindig elég rosz enhéz életem volna a családom miatt sok veszekedés részegeskedés meg rosz dolgok én mindig a wowba menekültem az élettől és számomra a wow egy megnyugvást is jelent ami ottvan ha kell és szeret és ez az érzés is ami nyugtalanit h magára hagyom a wowot :/ nemtom fura ez néha betegesnek érzem h enyire komolyan állok hozzá
2014. júl. 31. 23:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb. annyit csinálj, hogy letörlöd a gépedről a wowot és leszedsz valami másabb játékot, ami nem köt le ilyen hosszú időre és csak azzal tolod(nem RPG stílusút, mert akk ugyan oda lyukadsz ki ahol most vagy) egy olyan hack'n'slash szerű játékokat ajánlok minek story modja is van, és hamar végig rohansz a pályán.Ha még tovább is kéztetést érzel azután, amiután kivitted a játékot, akkor kezdj bele másba.Idővel el fog múlni.
2014. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát jolvan probalom elfejtetni azabaj muszaly tul sokaet vesz el az ember életéből ha komolyan csinálja
2014. aug. 3. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!