Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy játék egy hajótörött...

Karancs221 kérdése:

Van egy játék egy hajótörött Többi lent. Azzal kezdődik az egész játék hogy egy szigeten ragadsz és az elején küldetést kell fevenni utánna ilyen 1-2 es színtűeket meg kell ölni Mi ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Van egy hajótörött játék interneten amin lehetett fejlődni is meg lehetett boltba menni ott lehetett venni fegyvert meg az alapvető felszereléseket.

Meg voltak szörnyek is rajta meg kelllett ölni. Én 100-as szintű voltam benne de nem tudom mi annak a játéknak a neve. fantasy játék volt elvileg.



2014. aug. 4. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Risen?
2014. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A DDo-korábbi verziója, (a későbbiben is, de ott nincs 100-as szint) meg az Age of Conen-ben ugyanez van.

Ez egy elég gyakori kezdőelem.

2014. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, DDO is így kezdődik pont, csak abban nem lehet elérni a 100-as szintet, 28 a max jelenleg.
2014. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nemolyan hanem egy szigeten vagy ahol betudsz menni barlangba ott van mindig egy mob ami spawnolódik és az elején van egy küldetés amiben kell ölni 1-es szintű mobokat
2014. aug. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!