Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tank-ba feltörték...

Ostrom100 kérdése:

A World of Tank-ba feltörték a profilom. Újat kellett kezdeni pedig volt már Mausom meg ilyenek. Valaki tud valahogy segíteni? (búnuszkód, milyen tankokat fejlesszek ki stb. )

Figyelt kérdés
Furcsának tűnhet hogy taktikai tanácsot is kérek pedig volt már Mausom,Tigrisem.De ezt a báttyám hagyta rám.Ő pedig elutazott.Amikor megtudja ezt biztos kinyír.Help!

2014. aug. 22. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
es ujrahuznad az egesz fat ahelyett hogy irj a szupportnak?
2014. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már írtam de nem tudnak segíteni -_-
2014. aug. 22. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

hat igy jartal

a bonuskodokat egyelore felejtheted, ugyhogy jobb beadni a tesodnak mit tettel

2014. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugalom.

Pontodan mi történt az előző felhasználódal???

(((Enyémet is feltörték tankjaimat eladták jelszavamat megváltosztaták. De szerencsém volt és most újra én játszok az accuntomal.)))

Úgyhogy légyszives írd le vagy privátba vagy ide hogy pontosan mi történt és mi a gond!

Nagyon szívesen segítek.

2014. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát mit ne mondjak szerintem te kamuzol a maussal kapcsolatban
2014. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Hát mit ne mondjak szerintem te kamuzol a maussal kapcsolatban" miért még egy 40% játékos is ki tud húzni egy ágat csak idő kell hozzá ja és írja hogy a tesó hagyta rá. a profil feltörést úgy lehet elkerülni ha senkinek nem adod meg az adatokat és ingyen aranyat kínáló oldalak elkerülése,tankok amiket érdemes húzni e75,e50,t110e5,t30,t57h,is4,s7,t54,50-100,bat
2014. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!