Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends valaki...

League of legends valaki valami hasznos tippet tudna mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem rég kezdtem el league of legendsezni ("4-5 hónap") lenne három kérdésem inkább leírom pontokba mert tömörebb és érthetőbb :)


1.Mit csináljak ha hozzom a lanemet általában supportolni szoktam de midet úgy elfeedelik már az elején hogy a mides játékos lehoz egy egész meccset


2.Milyen "képességek" azok amivel jobb játékos lehetnék és milyen taktikákat tanuljak meg?


3.Minden lanen 1 championel tanuljak meg játszani vagy több championel játszak ? ( ugye itt eleve a counter pick miatt nemtudom eldönteni hogy melyik lenne jobb)


Előre köszönök minden választ



2014. aug. 23. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A wardok életet mentenek, a csapattársak figyelmeztetése szintúgy. Supportként elsősorban a te feladatod sightstone-t venni minél korábban, és a megfelelő helyekre pakolni a wardokat, ezzel elkerülhetők a jungler és a könnyű kill reményében botra látogató mides miatti halálok jelentős része. Javaslom még, hogy a középjáték fele a warding totemet cseréld le sweeping lense-re, ezzel az ellenfél wardjai iktathatók ki. De ha azt veszed észre, hogy akár a te laneden, akár másikon eltűnik az ellenfél, azonnal jelezd a megfelelő pinggel, így remélhetőleg óvatosabbak lesznek a csapattársaid, és nem éri őket váratlanul az eltűnt ellenség felbukanása. Viszont ha már el van feedelve a mides, maximum annnyit tudsz tenni, hogy a csapattársaidat megkéred, legyenek szívesek őt fókuszálni, és ne a topon gyengén teljesítő tankot vagy a supportot igazi hülye módjára. A legtöbb mides elég papír, és teamfigtban általában elolvad, ha nagy fókuszt kap. Még tudsz némi magic resistet vagy armort venni, attól függően, hogy AP vagy AD mides van-e elfeedelve.

2. Ezt így nehéz leírni, már régebben játszom, de azért profi sajnos nem vagyok. Én midesként a jó farmolást, és a helyzethez alkalmazkodó buildelést/taktikát, valamint a megfelelő helyezkedést (teamfightban) tartom a legfontosabbnak, illetve a már leírt map vision kontrollját (wardolás). Supportként rád főleg a wardos dolog és a jó helyezkedés/helyzetfelismerés vonatkozik.

3. Szerintem érdemes a fő pozíciódra minél több különböző championt megvenni, és azokkal a játékodat tényleg jó szintre fejleszteni, emellett minden más pozícióba is 2-3 championt beszerezni és velük megtanulni játszani, ezt rankeden/draftpicknél muszáj, mert nem lehetsz mindig az,a mi szeretnél.

2014. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a gyors választ szoktam wardolni csak az a baj kis divizióba vagyok "silverbe" és elég gyakran csak én szoktam wardolni és pingeket se nagyon szokták nézni az emberek,jelzem hogy veszély és futnak tovább :D valami tippet nemtudnál adni milyen időközönként és hova érdemes wardolni?
2014. aug. 23. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elég jól összefoglalja a témát:

https://www.youtube.com/watch?v=RQH-8b7G73U&list=UUE6hAWc-vF..

Amúgy jelenleg én is silverben vagyok soloban, csak kicsit feljebb, szóval ismerős a helyzet, ezért nem is nagyon rankedezek egyedül, hanem ismerősökkel csapatban, úgy goldban is vagyunk :)

2014. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi a segítséget!:)
2014. aug. 26. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!