Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Executioner kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb fps játék?

Figyelt kérdés
Ha a Team Fortress 2 nem számít.

2014. aug. 27. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyes kedvenc az a Bulletstorm
2014. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Modern Warfare 3
2014. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem:


- Singleplayer: bár nem mai darab, de a COD 4-et bármikor szívesen újra játszom

- Multiplayer: Battlefield 3

2014. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd kipróbálom őket :)
2014. aug. 27. 10:05
 5/9 anonim ***** válasza:

FPS...hm.


Anno a Medal of Honor Allied Assault nagyon megfogott, legalább 10x végigjátszottam. Az utána lévő sorozatok sajnos kimaradtak, de az új részek elég gyalázatosak lettek....rendesen unatkoztam miközben játszottam velük.


Ilyen szempontból a CoD sorozat eléggé adrenalinbomba. CoD4 nekem is a kedvencem, az indította el az egészet kb, és annak azt mondhatom hogy a pályái még most is bennem vannak. Ehhez képest a későbbi MW-k se rosszak, a szintet hozzák, de csak átlag egyszer nézős akciófilm szinten.


Másik kedvenc a Black Ops, elég ütős kis sztorit hozott, és kihívás is volt játszani vele, nálam itt bizonyította a Treyarch hogy ők is tudnak jó CoD részt csinálni.


De nekem a multi részek túl elszálltak agyamentek, mindenféle perkekkel meg skillekkel.


Multiban legjobb FPS szerintem a Battlefield 2...szerintem sokkal jobb csapatmunka volt benne, a BF3 már elment kicsit CoD irányba, persze az is megunhatatlan, de valahogy nekem mégsem annyira tetszett.


Meg voltak tipikusan azok a játékok, amik meglepetést okoztak, Battlefield Bad Company 2 egyjátékos kampánya egész tetszett, Singularity is pl, vagy a már említett Bulletstorm.


Viszont vannak régi favoritok, amik kb verhetetlenek, Half-Life 1-2, összes része nálam sokkal nagyobb élményt nyújtott anno, mint a mostani új játékok.


Viszont részemről, igazán nagy kedvencek a Stalker és Metro sorozatok, a világvége hangulat miatt.

2014. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ghost Recon Advanced Warfighter és Rainbow Six Vegas. Jah, és a SWAT4
2014. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. aug. 29. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyjátékos szempontból a Call of Duty 4 verhetetlen. Egyszerűen magával ragad.


Többjátékos szempontból pedig a Counter Strike: Global Offensive a verhetetlen. Jobb multi játékot nem találsz.

De ha több játékmódot akarsz, akkor BF3. Én mindkettővel játszottam, de mára már csak a CS maradt. ;)

2014. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Half-Life széria, Counter-Strike széria, CoD széria és a bf széria

, én ezeket ajánlom

2014. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!