Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Blade & Soul orosz vagy a...

A Blade & Soul orosz vagy a hivatalos kínai szerverein érdemes játszani?

Figyelt kérdés

Oroszban mintha több minden le lenne fordítva és kisebb a ping. A kínai pedig hivatalos, bugmentesebb és jóval frissebb, viszont ahogy néztem, a fordítás elég szegényes és a ping is nagyobb.


Hol érdemes játszani? Hol akad magyar közösség? Szivesebben játszanék a kínain, ha lenne ott egy nagyobb közösség.



2014. szept. 5. 18:59
 1/2 Fredd87 válasza:
Személy szerint az Oroszt használom, láttam magyar klánt is már, de itt is vannak fordítási bajok de élvezhető. Egy nagy bug van, hogy az angolosító oatch miatt a Lyn SwordMaster buggos lesz s nem tudod használni a fegyód, ha vissza váltasz Oroszra akkor fainul működik.
2015. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Asuna-san válasza:
Én nem nagyon bízom meg a nem hivatalos dolgokban, ezért is vagyok a kínai szerveren. Ámde, szerintem az orosz szerver sem rossz, mármint amit a videókból láttam. (Plusz, kínai és koreai nyelvet tanulok, szóval alap, hogy a kínait használom.) Egyik szerveren sem tudok nagyobb magyar közösségről, személy szerint, teljesen egyedül vagyok, de néhol találkozok angolokkal, szóval ebből a szempontból mínuszban van a kínai szerver. Úgy vagyok vele, hogy inkább egyedül legyek, minthogy rossz legyen a játékélmény. Én a kínait ajánlom, ha már egy társad van, az is elég.
2015. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!