Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb MMORPG...

Melyik a legjobb MMORPG szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több játékot is kipróbáltam, volt amivel hosszabb ideig játszottam(2,5 év), de aztán leraktam mert fejlődött a játékipar, jöttek új játékok és a régiek kezdtek elavulni. Váltottam Terára, Guild Wars 2re, de nem kötnek le egyszerűen úgy mint a régebbiek. Az érdekelne ti mivel játszotok, mit ajánlotok?



2014. szept. 13. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én anno sok MMO-t kipróbáltam.

Kezdtem a Mu-val, utána jött a Metin, Cabal, WoW, sok-sok wow klón, Tera, AION, SWTOR, Final Fantasy XIV, és most a végére Wildstar-ozni kezdtem, de 1 dologra jöttem rá.. mégpedig arra, hogy ezek már nem kötnek le engem sajnos. Így 1-2 óra alatt megunom az egészet. Régen bezzeg nagyon sokat csak ezekkel kockultam, most pl. 1 AC, vagy 1 másik single-multis játék jobban leköt.

2014. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne ezeken játszál. Keres teljesen másfajtát. Például próbáltad már a WoTot? Ha fiú vagy biztos leköt.
2014. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy fontos dolog van csak. Bármelyiket is választod, az ne a WoW legyen. Hiába az a legjobb és legnagyobb táborral rendelkező, semmiképp se azzal játsz. Nem kapsz mást belőle, mint hogy függővé tesz és elcseszi az életet. Közben soha senki nem vallja ezt be magának vagy ismerősi körének, de így van. Szimplán olyan, mint bármelyik kemény drog. Érdemes kipróbálni a mobákat azok most nagyon mennek.
2014. szept. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lord Barrier válasza:

Muonline marad nekem a világ legjobb MMO- ja. De így 25 évesen már teljesen más a gondolkodásom és a felfogásom. 9 évig folyamatosan Muonline-t toltam.

Még az mai napig le tud kötni ideig óráig. De sajnos az új MMO k nagyon nagyon messze elmaradnak attól az igazi játékérzéstől, amit a korábbi hozzászóló tett: a Függőség. Milyen jó lenne, csak még 1x kikapcsolni és kicsit abba a világba élni amit oly annyira szerettem. Ennek ellneére mégis becsületes dolgozó ember lett belőlem :) Üdv : IIM

2017. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!