Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme van megvenni Steam...

Mi értelme van megvenni Steam -en bármilyen játékot, ha egy átlagos PC játék boltban sokkal olcsóbb? LOL

Figyelt kérdés

Nem értem...

Mi ez a Steam őrület...

Itt van például a Watch Dogs Steam-en:

[link]

59,99 €, ami magyar forintban olyan 18.000 körül van.

Ki az a hülye aki megveszi ennyiért, amikor például CD galaxisban sokkal olcsóbb:

[link]


Plusz hozzáteszem (idézőjelben) ott nem a "semmiért" veszed meg, hanem rendes fizikai CD-n.

Most akkor miért annyira jó ez a Steam?



2014. szept. 13. 18:40
 1/7 kmx1x2 ***** válasza:
81%

A Steam-et rend szerint azért használják, mert:

-A leárazások jók

-Asszem könnyebb a patchek és updatek elérése, mint lekeresni, vagy valami(nem tom, passz.)

-A profilodon keresztül hozzáférsz a szoftvereid telepítőjéhez PC-ről, laptopról, másik gépről, stb.

-Nem törik el a lemez(ergo ha letöröltél valamit vagy baja van ott a Steam).

Sac/kb valami ilyesmi miatt népszerű. Én személy szerint a lemezes kiadásokat támogatom és NEM HASZNÁLOK Steam-et, pedig van egy-kettő aktiválható játékom a GameStar-ból...

Az árak mindenütt változnak, az emberek birkák és követik a mániákat... xD

Nem kell rajta se fennakadni se szóvá tenni. A Steam-nek van jó és rossz oldala is. Ennyi.

2014. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. De Cd-n akkor is olcsóbb. Leárazások meg elég ritkán vannak... :/
2014. szept. 13. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
főleg nagyobb ünnepekkor szoktak komoly leárazások lenni, de akkor sok játéknál. Én magam nem használok Steam-et, de olyan szempontból jó, hogy minden egyben van 1 könyvtárban, ami bármikor, bárhol elérhető, ha van net.
2014. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Leárazások meg elég ritkán vannak.."


Folyamatosan vannak. Ha nem Steam, akkor Humblebundle, Greenmangaming, Gamersgate.

Mondjuk a listaárakat én sem értem teljesen, de jó eséllyel azért ennyi, mert egy VPN-nel akkor mindenki magyar IP címről vásárolna.


Az "eltörik a CD" ma már azért nem állja meg a helyét, mert gyakorlatilag minden PC-s játékot online kell aktiválni, és utána hozzá lesz kötve a Steam/Origin/Uplay fiókodhoz.

2014. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Például vannak olyan játékok amik Steam aktiválás nélkül nem mennek. Illetve vannak olyanok amiket csak ott lehet digitális formában megvásárolni. Tehát nem adják ki dobozos formában. Ráadásul azt olvastam hogy a játékfejlesztő cégek is inkább a digitális formát részesítik majd előnyben mert így sokkal olcsóbb a játékok forgalomba hozatala. Tehát nem kell + milliókat költeni a dobozra, lemezre, borítóra ha nem csak a steammel köt egy részesedési szerződést gondolom én és kész is. Gondolom ezért is drágábbak a játékok mert a steam rá teszi a maga részesedését is az árakra.
2014. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha Steamet elkezded használni itt ez az oldal amin ingyenesen tudsz szerezni Steam, Origin, Desura és GOG.com játékokat! [link]
2014. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Maradjunk a Watch Dogs-nál. [link] 11$ ~ 2.800 Ft. A steam régiókra van osztva, sajnos mi a nyugatiba kerültünk bele, ugyanannyi nálunk egy játék a steamen,mint pl nagy brittaninában. ( csak a fizetés nem) Azonban vannak olcsóbb régiók is, ahonnan lehet vásárolni, ("okosan") így általában jóval a bolti ár alatt meg lehet venni a játékot! Azonfelül lehet kereskedni is játékbeli tárgyakkal a stem-en, amiből szintén tudsz játékot venni...
2014. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!