Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Walking Dead pc-s játékkal...

The Walking Dead pc-s játékkal kapcsolatosan lenne egy kérdésem. Akárhányszor újratelepítem a játékot, a kurzorom mindig fekete marad, és mivel a játék is elég sötét, ezért soha nem látom, hogy hova kattintok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A gépemmel lehet baj, vagy mi? Mert egy haveromnál meg normálisan fehér a kurzor, én meg már hatodjára halok meg egy támadásnál. Volt még valakivel ilyesmi probléma?

2014. szept. 14. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Most a Telltale játéksorozatról, vagy a Survival Instinctről beszélsz?
2014. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt elfelejtettem megemlíteni. Telltale játéksorozatról.
2014. szept. 14. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy fekete a kurzorod? Sokszor, amikor akciójelenetekben kell kattintanod, a kurzor egy kis szétnyújtott célkeresztté válik, amit lehetséges hogy nehéz látni. Bár nekem soha egyszer sem volt gondom vele. Lehetséges, hogy a fénybeállításaiddal van gond, próbáld a gammát állítani.

Ha tuti, hogy rosszul van kijelezve a kurzor, akkor nálad lesz a hiba, vagy a gép, vagy a játék hibás. A hivatalos support fórumokban már rákérdeztél a dologra?

2014. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem, de egész biztos vagyok benne, hogy fekete a kurzorom, még célkereszt formájában is. Majd akkor megpróbálkozom az általad említett fórumokon. A játék nem tudom, hogy miben lehet hibás, hiszen többször telepítettem újra, vagy töltöttem le máshonnan.
2014. szept. 16. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Na álljon meg a fáklyásmenet, ha nem eredeti a játékod, akkor ne menj a fejlesztőkhöz segítségért. Ha eredeti, akkor Steamről töltsd le, az a legalapabb módszer.
2014. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illetve az nem lehet, hogy különböző oldalakról ugyanazt a verziót töltötted le, mármint ugyanattól a feltöltőtől? Mert az megmagyarázza, hogy a külön oldalak miért nem segítettek.
2014. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!