Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoT-ban megéri végigmenni a...

VinHardy kérdése:

WoT-ban megéri végigmenni a IS-7 ágon? (szovjet) Mik az előnyei és hátrányai ezeknek a tankoknak?

Figyelt kérdés

Most még a KV-1S-nél járok.

Német ágon már maxos a TigerII, nemsoká meglesz az E-75 is.

Illetve amcsiknál az M48 Patton lenne a cél, ott megvan már az M4A3E8.



2014. okt. 12. 12:30
 1/5 Vida Sándor ***** válasza:
Az IS ág nagyon népszerű. Nagyon nagyot ütnek a lövegei az oroszoknak, de nem olyan pontosak, mint a németeké. Az IS-8 közeli átmenet a médium és a heavy tankok között, az is-7 ekte nehéz viszont. Én személy szerint tier 8-ban jobban szeretem a tigrincset.
2014. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen az IS-7 a statisztikák szerint a legnépszerűbb X-es tank.


Előny: Kiváló páncélvastagság és kialakítás. Megfelelő mozgékonyság és sebzés. Nagyon játékosbarát harckocsi.


Hátrány: Lövege kicsit pontatlan és lassan tölt és céloz.


Összeséében megéri végigmenni mert nagyon játékosbarát tankok (talán az IS-8 kivétel) és könnyű kezelni őket. Persze rossz kezekben gyorsan ki fogják lőni őket, de ez minden tankra igaz.

2014. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gh05t ***** válasza:
Szerintem aki komolyan játszik annak minimum a KV 1s (85) már megvan ezért is az egyik legnépszerűbb ez az ág.Én most tartok az IS-3-nál érdemes végigmenni rajtuk. A T150,KV-3,Kv-4,ST-I,IS-4 szerintem az egyik legszörnyűbb ág úgyhogy ha választani kell egyértelműen az IS-7 felé menj
2014. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az IS-4 ág sem rossz ám.


Én most járok az ST-1-nél és azt kell mondjam nagyon pöpec gép pedig nincs meg még rajta a fullos löveg és motor. Igaz elég lomha, de ezt ellensúlyozza a nagyon kemény páncélja. KV-4-et is szerettem mert tipikus nehéz harckocsi. Olyan vígan tudta pattintani (ráadásul nem ritkán) még a JPanzer E-100-asokat vagy más X-es tankot, hogy öröm volt nézni. 8-as szinten meg ha jól jön ki a lépés vele úgy lehet pedózni, hogy csak na. Nehézharckocsi kategóriában nagyon ütős. A baj ott kezdődik ha valaki másra akarja használni mert akkor pillanatok alatt kilövik. KV-3 ugyan nagyon rég volt meg (kis pár év kihagyás volt a KV-3 és KV-4 között), de amikor megvolt dettó ugyan az volt mint a KV-4.


Szóval az IS-4 vonalba is bátran ajánlom, hogy vágj bele mert nagyon jók. Ez a vonal főleg páncélban erős.

2014. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

nemsoká meglesz a KV-85 is..:)utána jön a IS

a nehéztankos taktikákat is kedvelem, úgyhogy kipróbálom azt az ágat is :)

2014. okt. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!