Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki volt már a PlayIT Show-n?...

Ki volt már a PlayIT Show-n? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam ilyesmi rendezvényen, és őszintén szólva kicsit félek tőle. Most novemberben lesz, és szeretnék elmenni.

Mik a tapasztalatok? Egyáltalán mennyire éri meg?

15/L



2014. okt. 19. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
hát kb egy kocka feszt, van ilyen terráriumosoknak meg kb már minden hobbinak így a kockáknak is, ha veszel drágán jegyet akkor asszem tuds venni olcsóbban játékokat, persze az csak úgy éri meg ha veszel vagy 5 öt de akkor is otthagysz vagy 50k t szóval nem is éri meg :D lányként elég népszerű leszel aztiszem de lehet csak én nőttem ki ebből de engem utatna a dolog, nem egy blizzcon vagy hasonlók abban biztos lehetsz 20 f :D
2014. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A jegy nem annyira drága, a legolcsóbb 2000/nap. És 2 napos az egész, úgyhogy...

De például láttam a programok között a Zombie Run-t és az nagyon érdekel. :D

2014. okt. 19. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!