Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxra vettem 1éves livot es...

Zoli20 kérdése:

Xboxra vettem 1éves livot es véletlen raktam bele masolt cd-t ugye akkor a live elromlik DE ha csinálok egy masik accot ugyanarra a boxra es veszek megint 1 eves livot csak az uj accon activalom akkor jo lesz vagy uj boxot kell venni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Maga az Xbox számít.

2014. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert más meg azt mondja az account számít, hiszen ha veszel új boxot, akkor le kéne mondanod az előfizetésről? Nem lenne sok értelme. Ugyan ez van, ha használtan veszel mástól, miért te járj rosszul, mert használtan veszed?


Leszögezném, nekem NINCS xboxom, de több helyen is ezt olvastam.

2014. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem romlik el a live, ez hatalmas nagy baromság. Nyugodtan használhatod tovább.
2014. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért bannolják a konzolt, hogy új profillal ne lehessen kijátszani. Itt a léyneg azon van, hogy a gépen nem megfelelő tartalommal - ez esetben másotl játék - játszottál, módosítottad a gépet..., ezért lesújt a bannhammer, és búcsút mondhatsz a live-nak az adott gépen. Accountot is bannolnak, ez mellett.
2014. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eleve ha nincs csippelve es van liveom de masol jatekkal jatsottam nem lesz baja mert nem inditja el
2014. nov. 14. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:

"Eleve ha nincs csippelve es van liveom de masol jatekkal jatsottam nem lesz baja mert nem inditja el"


Ezt msot magadra érted? Mert ha igen, akkro honan nkellett volna tudnunk?

2014. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A live-ról a gépet bannolját ennek az az oka,hogy ha te elmész valakihez akinek nemtudod a gépéről,hogy rgh-s és leszeded rá a profilod mire azt bannolják ne a te profilod vesszen oda. Ha beteszel egy másolt játékot de nincs flashed az az xboxnak olyan mintha simán nem tudná olvasni a lemezt. Ha van flashed akkor legorsszabb esetbenis a flashed veszik oda.
2014. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem se csippelve se flashelve sincs.
2014. nov. 15. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nekem se csippelve se flashelve sincs."


Akkor msot elmondom, m ia helyzet.

1. ezt mi nem tudhattuk, emgannyi válasszal ezelőtt.

2. EZZEL KELETT VOLNA KEZDENI!!! Ez oylan, mintha egy puskába töltényt tennél, és idegesen krédezgetnél mindenkit, hogy jajj, lehet, hog yelsül? Aztán közben nagyon jól tudod, hogy a puska csak egy replika, és sose mködött úgy, hogy azzal bármit is el lelhessne sütni. De ezt csak később mondod az ismerőseidnek...

Ha nicns az xbox-odban "elsütőszerkezet", akkor mi történne, ha másolt lemezt? Semmi!

2014. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!