Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed Unityhez...

Az Assassin's Creed Unityhez miért nem készült magyar lokalizáció?

Figyelt kérdés
Már a Ubisoft is leszar minket? :s

2014. nov. 14. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem hiányzik. Meg kell tanulni rendesen angolul. Világnyelv.
2014. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem hiányzik a fordítás na nem mint ha lenének amúgy magyar nyelvű játékok.

Az utolsó magyar nyelvű játék még a Dead Space 1 volt asszem 2008-ban. Legalább is PC-n.


De am a Gears of War Judgment az full magyar nyelvű meg a Forza Horizon 1 is.

De ha nem lennénk azok akkor is tennék rájuk.

Bár magyar felirat van pl a Beyond-ban meg a Gers of War-okban is. De a menü szinte mindenhol angol.


De kit érdekel az alapszint az simán tanulható mint load, save, accept, retry, continue, new game, select difficult, ...

A játékban h use, reloaded, climb, speak...


Pedig nem vok perfekt, de ki tudtam játszani eddig mindent amit akartam.

Na jó egy RPG-ben elvéreznék de az amúgy se az én műfajom WOW és társai bár a Skyrim már le van fordítva.

2014. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Azért tegyük hozzá, hogy a játékosok nagy része szeretné megérteni a játékot. Mármint ami a történetet illeti, mint pl egy jó filmet. Számomra is ez a legfontosabb, nem csak az hogy "végigtoljam" aztán cső.
2014. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarország kis piac. Kevés a fizetőképes, fizetni hajlandó játékos. Nyilván nem éri meg a lokalizáció. Az meg már más kérdés, hogy az ország 80%-a annyira sem ismer egy idegennyelvet, hogy egy bevásárlólistát kibogarásszon. Ez nem a játék hibája. El kell sajátítani ezt az ettől függetlenül is fontos készséget, és nem lesz gond a játékok megértése.
2014. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as én meg tom érteni van anime is amit angolul nézek szóval nekem nem nagy szám h angol.

Am meg igaza van a 4-esenek MO ez a videojáték téma érdekel kb 800 ezer max 1 millió embert.


Erkből legalább 700 ezer le warezolja 300-ért meg nem fognak fordítgatni. Mer minek ?

MO tényleg kis piac nem véletlen h játékok nyelve az angol után a német francia spanyol..

Ha meg nem tudod kezelni meg ilyenek akkor megvárod a magyaritásokat és kész.

2014. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!