Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek híres YouTube-os?

Hogyan legyek híres YouTube-os?

Figyelt kérdés
Tudjátok már van YouTube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCYgR92R_tD_18qiZGta7KaQ de ha nem tetszik akkor ne írd le hogy pl: rossz! egy gyerek YouTube-on Paint-el rajzolt a videójába miközbe GTA San Andreas-ozott meg nyilakat rajzolt oda hogy ott egy mítosz, mit csináljak? hogy csináljam meg mind ezt?

2014. nov. 14. 18:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
2014. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nemértelek.. milyen hibákat?
2014. nov. 14. 18:54
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
ilyen minosegu videokkal meg almodban sem leszel hires...
2014. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De milyen????!!!! látod? nem segítesz! ahelyett hogy megmondanád hogy mit hogykell, te... te.. semmitsemsegítesz! amit küldtél linket, azt meg viccből vidiztem le!
2014. nov. 14. 19:18
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szaggat, minecraft, nem vicces, technikailag sem értékes, még értelmetlen is. Ha te nem látod a saját hibáid, hogy vársz javulást?
2014. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Ne akarj híres youtube-os lenni. Tanulj mint egy güzü, kerülj be egy jó egyetemre, aztán egy jó munkahelyre, és onnantól tiéd az élet.

Még mindig híres youtube-os akarsz lenni?

Nem akarlak megbántani, de a hangod alapján nagyon fiatal vagy, gyenge a beszédkészséged, a videóid technikai színvonala minősíthetetlen (alacsony felbontás, csak sztatikus zaj és búgás hallatszik alattuk, stb.), a témák érdektelenek, lejárt lemezek (San Andreas hány éves játék?), és így tovább. Mire felnőnél és megtanulnád mindezt, már senkit sem fog érdekelni a youtube videózás. Szerintem ne fáradj vele.

2014. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj! ez a videó laggol, de nézd már meg a többit hogy nem laggol! úristen! én szívrohamot kapok tőled!!! amugy értékes válaszod nincs????
2014. nov. 14. 19:23
 8/29 A kérdező kommentje:
jó akkor levideózlak, hogy milyen "rossz" vagy (nem akartam káromkodni azért mondom mindig hogy rossz) és van értelmes videóm! illetve nézd meg az intrómat! és lesznek is!
2014. nov. 14. 19:26
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Csíííz. Őszintén. Fiatal vagy. Még a kritikát sem fogadod, pocsék a minőség. Videózz minket, de mint látod, látni fogja talán 9 ember. Hagyd ezt a videózás dolgot. Meg amúgy... nem látod hogy nem egy ember válaszolt?
2014. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
jó akkor máshol kérdezek és te ne válaszolj ott! majd ha betöltöd a 9-et akkor majd írhatod hogy hogykell lyan paint-es dolgot! (11 vagyok de ez nem fontos)
2014. nov. 14. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!