Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Stable Online-ban (...

A Star Stable Online-ban ( www.starstable.com/hu ) hogy lehet azt megcsinálni hogy az ember ne látszódjon a lovon ülve, csak a ló? Tehát olyan mintha a ló egy vadló lenne és magától menne.

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ha Rider vagy akkor a lovat meg az embert is tudod külön irányitani.
2014. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rider vagyok de szerintem nem lehet külön irányítani. Sehol nincs olyan funkció amivel külön lehetne irányítani :c
2014. dec. 1. 19:31
 3/10 Dorota válasza:

Én tudom hogy kell!

Youtube on nézd meg ha kell, de én segítek!

Mondom:

Könyvtárak/Helyilemez/Felhasználók/Nyilvános/StarStableOnline/data

és akkor most jön a nehézségi fokozat xD

ott van a jobb oldal felső sarkába egy ilyen:''Keresés: Data''. Arra katt, és két szót be kell írni, és ki kell törölni az egészet :) a szavak: 1. Pants, 2.Reins

Nagyon remélem hogy tudtam segíteni :)

így ha belépsz,(mindezt akkor kell csinálni, hamár az ajtónál vagy) akkor csak ló lesz. Az ember eltűnik * - * x3

:)

2014. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leírtad, de amikor a kereséshez beírom a két szót akkor sok találat jön elő mindkét szóra:c be tudnád linkelni a youtube linket, lécci! Előre is köszi :D
2014. dec. 6. 00:18
 5/10 NVikike ***** válasza:
De ne töröld ki teljesen mert aztán újra kell telepíteni a játékot ha vissza akarod csinálni!!! ;) Inkább csak tedd át egy másik mappába ami nem az SSO mappáj ában van!
2014. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sehogysem megy... Lécci valaki linkeljen be egy vidit amiben ezt leírja. Vagy angol vagy magyar legyen, de inkább magyar ha lehet! Lécci!!!
2014. dec. 16. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, ahogy írtad sok találat jön ki a két szóra, azt az összest ki kell törölni... De Mielőtt ki törölnéd előbb másold le őket egy másik mappába! És ha vissza akarod csinálni akkor nem kell Mégegyszer telpíteni hanem csak a lemásolt mappából visszailleszted őket. Remélem érthető voltam! :)
2014. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden kedves válaszolónak. Sikerült :D

Boldog újévet mindenkinek :)

2014. dec. 31. 18:36
 9/10 anonim válasza:
ja az csak bugg :D azt asszem nem lehet csinálni :/ bár nem tudom bocsi :(
2015. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=FXEqmGZgj8I Itt egy vidi de még ehhez fűzödően azt én sem tudom hogy hogy kell úgy hogy (desok a hogy) az embert mások se lássák
2015. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!