Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Általános iskolában az egyik...

Thomas5000 kérdése:

Általános iskolában az egyik osztálytársamnak volt egy társasjátéka! Az anyukája a Compaq cégnél dolgozott és emlékeim szerint a Compaq cég csinálta ezt a társasjátékot!?

Figyelt kérdés

Szóval valaki egyáltalán tudja miről beszélek :D? , és ha igen, akkor esetleg lehet még kapni ezt valahol?

(nagyon jó kis játék volt, úgy emlékszem)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 29. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

társasjáték, amit a compaq gyártott. Ez aztán az infó. Ez kb olyan, hogy van az Electronic Arts (EA), és nekik van egy játékuk ami tetszett, melyik lehet az?


Minimum a játékról írhattál volna, milyen stílusú volt, hányan játszhattátok, valami szabály. vásárolni kellett, vagy csak körbe lépkedni, mi volt a cél stb?


Ez a kérdés olyan lyukas mint egy ementáli sajt.

2014. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

TÁRSASJÁTÉK!

Olyasmi volt, mint a monopoly!


(Erősen kétlem, hogy a Compaq túl sok társasjátékot gyártott volna...)

2014. dec. 28. 23:38
 3/4 anonim válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de.... Google? :D de ha merész vagy akkor ott a Bing, Yahoo :D:D
2015. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eccsém! Szerinted megtaláltam a kérdésemre a választ a google-ön? Minek írogatsz nekem ide ilyenek? Ha olyan nagyon okos vagy, akkor találd meg nekem te a google-ön, és linkeld be!!!!! okoska
2015. febr. 7. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!