Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez a "csak az új játékot"...

Mi ez a "csak az új játékot" majmolás most?

Figyelt kérdés

Itt GYIK-en, egyéb fórumokon, civilben hallom sok embertől, hogy NEM játszanak egy adott játékkal, csak azért mert régi. Nem feltétlenül azért mert számukra csúnya a grafika, vagy elavult a játékmenet, hanem szimplán azért, mert már több éves. "Haladni kell a korral". Mi ez?

Egy ismerősömnek ajánlottam egy 2007-es játékot (Overlord), és CSAK AZÉRT nem rakja fel, mert 2007-es. Mert az már régi, nem korszerű. Nem különösebben zavar, csak kíváncsi vagyok ennek a hátterére, esetleg van itt olyan, aki így vélekedik erről?


2014. dec. 7. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,én is ismerek olyanokat akik azért nem játszanak olyan bizonyos játékokkal amik régiek.Nem tudom miért van ez de nagy barom az összes aki kitalálta vagy ha ők maguk ilyenek akkor valami elpattant benük az biztos.Én nagyon szeretek olyan játékokat is amik 2000-elötről valók.
2014. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes mivel itt az emberek jó néhányának ösvas PC-je van. pláne a 12-16 éves korszájnak ahol anya apa nem vett GAMER PC-t, v Konzolt.


Tehát kénytelenek régi játékot játszani mert az új nem indul el. Az meg ki mivel játszik új nem új engem nem érdekel én is 4 hónapja vittem ki az össze Halo-t Gears-t és a Forza Horizo 1-et.


Mért mert a nyáron volt pénzem Xbox-ra az h régi kit érdekel én ki akartam vinni pont.

Mellesleg Ps3-t is ezér veszek majd mer már mindent megvettem ami arra érdekel csak a gép kell és kész.

Mondjuk nem értem h mért érdekelnek mások "hisztijei" gondoljanak amit akarnak ha én játszani akarok v mivel engem nem izgat h régi.

Mellesleg a mostani gépek is elavulnak akkor ennyi erővel sose játsszál semmivel mert úgy is elavul.


Ne vegyél autót se, se cipőt se kabátot,

Minek úgy is kidobod !


Apámnak erre volt egy durva de célszerű mondása ha akarod privibe leírom de innen kitörölnék.

2014. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert agyilag zoknik, azért. Azt hiszik, ha újabb, akkor jobb is, pedig általában a pénz nagy része grafikára megy a többit meg összehányják.


A régi játékoknak sokszor sokkal jobb a története és egyéb kidolgozása (grafikán kívül persze).


Én azzal játszom amit szeretek, pl mai napig játszom Age of Empires 3-mal :)

2014. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ostobasag. A jo jatek jo volt regen es ma is. En csomo uj jatekkal nem jatszom, mert idiotasagok. Aki divat alapjan valaszt, meg is erdemli.
2014. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én viszont csak régi játékokkal játszom mert 2007 utáni gyakorlatilag nem is fut a gépemen. :D

Egyébként szerintem hülyeség. Ha választhatnék, hogy System Shock 2 vagy CoD AW akkor nem kétséges, hogy az elsőt választanám.


Ők valószínű azért vélekednek így mert, ha már ott van a csúcsgépük akkor ki akarják használni.

Én csak pár olyan játékot tudok így hirtelen felsorolni amit szívesen kitolnék, de nem lehet. Bioshock infinite, Farcry 3,4, GTA V, Skyrim.

2014. dec. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem izgat, csak hülyeségnek tartom. Azt csinálnak amit akarnak, a kérdést azért tettem ki, hogy hátha ír olyan, aki így gondolja, és megindokolja hogy MIÉRT. Valószinűleg az "agyilag zokni" kategóriába sorolandók, nemrég egy csávó (egy kérdező) lefikázta azokat akik régi játékokat ajánlottak neki. Mert neki fut a Cod4 is. Csak mosolyogtam.


Szerintem az új játékok közt igenis van gyönyörű darab (Pl. Deus Ex Human Revolution), csak egyszerűen többségüket már leegyszerűsítették. Keresni kell a gyémántot a szénakazalban. Ahogy régen is voltak jó játékok, ma is vannak, számomra évjárattól teljesen független a játékélmény. Máig Nekketsu-zok Nintendo emulatorral.

2014. dec. 8. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Overlord kifejezetten szórakoztató játék, ott pont nem az évjárat volt a lényeg. De elcsíptem pár ilyen fiatalembert, megkérdeztem miért csak az jó, ami új. A legtöbb válasz arra utalt, hogy mert az a friss, a sorozat régebbi részeit már unják, és a barátaik is azzal játszanak. Nagyjából ez volt a legértelmesebb indok. A többi a "hogy néz már ki" és a "kinek kell a régi szar" szintjén volt.

Elismerem, hogy olykor mostanság is adnak még ki jó játékokat, de sajnos azok javarésze is elég herélt, pl Skyrim.

2014. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A COD 4-et 2007-ben adták ki tehát nagyon új gépe lehetett a csávónak. Nekem meg még az Advanced Warfare is fut na és akkor mi van.
2014. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát ezaz.. Nekem is futna úgy ahogy az Alien Isolation, de majd játszom vele, ha lesz rá pénzem. Meg le lesz árazva.

Van aki emlékszik még a Deus Ex első részére? (persze hogy van.) Az a tartalom emberek!

2014. dec. 9. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!