Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokat gondolkoztam melyik...

Sokat gondolkoztam melyik konzolt vegyem megy xbox360 vagy One néztem teszteket stb és nekem nagyon bejön a xbox one az ára igaz borsos de össze tudnám sok idő alatt kaparni de a kérdés lent!?

Figyelt kérdés
Eltelt már egy kis idő mióta kijött a One mert olvastam hogy mondták korai még megvenni még tavaly de most sok idő elmúltával megéri befektetni xbox onera? Kb nyárra tervezem a megvételét addigra lehet hogy az ára is lejebbmegy? Mit gondoltok megéri venni vagy az xbox 360azbiztosabb konzol kevesebb hibával?

2014. dec. 15. 21:05
 1/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Xbox 360 már egy elavult konzol, valószínűleg egy ideig még lesz támogatva szoftver ügyben, de az csak akkor jó alternatíva ha kevés rá a keret, mert árához képest még van benne potencia.


Ha belefér a keretbe egyértelműen jobb vétel az Xbox One.

2014. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát össze gyüjtök rá pénzt de remélem ér is annyit amennyiért veszem...
2014. dec. 15. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy one vagy ps4, ezek az új generációs konzolok, régebbit már nem éri meg megvenni igazából szerintem, bár rengeteg játék van rájuk, de az új címek közül a legötbb az új generációs konzolokra fog csak kijönni.
2014. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz meg engem amúgy is az új játékok jobban lázba hoznak mint a régik...Köszönöm a segítségeket! :)
2014. dec. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!